Inni napisali: gołdapianin ze srebrem

Portal http://www.wama-sport.pl informuje o Krajowych Igrzyskach Dzieci Rawa Mazowiecka 2019, w których uczestniczył gołdapianin Dawid Chilicki:

W Rawie Mazowieckiej odbyły się 17 i 18 maja Ogólnopolskie Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Krajowych Dzieci . Są to praktycznie Szkolne Mistrzostwa Polski Polski tej kategorii wiekowej. Obsada mocna, występowało bowiem wielu zawodników z czołówki rankingu. Srebrny medal zdobyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Lidzbarka Warmińskiego: Artur Gromek i Dawid Chilicki.

W półfinale nieoczekiwanie wyeliminowali zespół z Grodziska Mazowieckiej. Wprawdzie obaj przegrali pojedynki z Miłoszem Redzimskim, ale pokonali drugiego zawodnika tej drużyny i zwyciężyli w deblu. W finale nie dali rady duetowi z Jarosławia (złoci medaliści MP). W rywalizacji dziewcząt reprezentowała nas Szkoła Podstawowa nr 2 z Działdowa (Natalia Brzezińska i Zofia Madej), zajmując ósme miejsce.