Czy fotel masujący na prezent to dobry pomysł?

Gdy zbliżają się święta, urodziny lub inne ważne terminy dla bliskich nam osób, każdy zastanawia się nad najlepszym prezentem. Widok szczęśliwych przyjaciół i rodziny jest wspaniały, gdy spełnicie ich marzenia – chociaż nie zawsze jest to proste zadanie.

Ciekawym pomysłem zdobywającym popularność wśród osób szykujących niespodzianki, są m.in. fotele do masażu. Czy jest to dobry pomysł? Jaki model wybrać, by zadowolić osobę obdarowaną? 

Zawsze rozmawiaj z bliskimi, którym chcesz kupić prezent

Fotel z funkcją masażu jest gadżetem, który każdy chciałby mieć w swoim domu. Nic dziwnego, że cieszą się one tak dużym powodzeniem wśród osób zamożnych – można w końcu powiedzieć, że jest to prywatny masażysta.

Najważniejszym elementem, który koniecznie trzeba ustalić z potencjalnymi jubilatami, jest wielkość. Fotele masujące mogą być zaprojektowane zgodnie z kompaktowymi rozmiarami, lecz trzeba również liczyć się z tym, że ich funkcje będą ograniczone. Można zauważyć, że im są one większe, tym ich zaawansowanie technologicznie rośnie. Weźmy na przykład mały, skromny, aczkolwiek bardzo stylowy Massaggio Piccolo i postawmy go obok imponującego Modelu Stravagante.

Pierwszy ma wymiary 69 x 91 x 94 cm (szer. x wys. x dł.), natomiast drugi 80 x 127 x 142 cm (szer. x wys. x dł.) w pozycji siedzącej i 80 x 92 x 220 cm (szer. x wys. x dł.) w leżącej.

Nie każdy może chcieć zastawiać salon lub sypialnie dużymi gabarytami – nawet jeśli posiada przestrzeń, która je pomieści.

Wybieraj sprawdzone fotele masujące i renomowanych producentów

Prezenty zawsze powinny być wysokiej jakości. Nie muszą być one najbardziej prestiżowymi i rozbudowanymi produktami, lecz zawsze muszą zostać wyprodukowane z najlepszych komponentów przez renomowanych specjalistów.

Doskonałym przykładem jest oferta Rest Lords. Firma specjalizuje się w sprzedaży prestiżowych foteli masujących. Czy oznacza to, że na zakup mogą liczyć jedynie osoby zamożne? Wystarczy spojrzeć na Massaggio Piccolo lub Massaggio Ricco, Bello i Bello 2. Są to 4 modele poniżej 5 tysięcy złotych, które swoim wyglądem przypominają najbardziej zaawansowane konstrukcje.

Ich design to nie wszystko, czym mogą się pochwalić. Zostały zaprojektowane przez najlepszych fachowców na świecie i wykonane z perfekcyjnie dobranych materiałów. Zapewniają więc zadowolenie i niezawodność na wiele lat!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że 5 tysięcy złotych może być wysoką ceną. Jeśli jednak osoba obdarowana zasługuje na tak luksusowe prezenty, zawsze warto rozważyć opcje zakupu na raty. Unikajcie tanich zamienników foteli do masażu, ponieważ dysponują zazwyczaj niewielką ilością programów (1-3), twardymi rolkami, ograniczoną regulacją i słabo oddychającą tapicerką, co powoduje podczas dłuższych sesji dyskomfort.

Możliwości indywidualnych ustawień

Kupienie fotela masującego dla siebie jest nieco łatwiejsze. Możemy umówić się ze sprzedawcą, odwiedzić salon, wypróbować różne rozwiązania itp. Gdy inwestujemy jednak w prezent, musimy zdać się na intuicję, szczęście lub technologię.

Odpowiedzią na większość problemów jest skaner linii kręgosłupa. W ten sposób fotel lepiej dopasuje program do krzywizny i zagwarantuje każdemu przyjemność bez bólu.

Jaki produkt posiada taką opcję? Oczywiście najdroższy FUJIIRYOKI JP1000 w cenie 32 tysięcy złotych. Czy to oznacza, że jedynie osoby zamożne mogą pozwolić sobie na taki komfort? Ciekawostką jest fakt, że projektanci wyposażyli w taką funkcję również Massaggio Bello za niecałe 5 tysięcy złotych. Różnica cenowa widoczna jest gołym okiem.


Aktualności

Powiązane artykuły