Sprawdź czy możesz zostać jednym z nas! Pomożemy Ci przygotować się do testu sprawności fizycznej

Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi informuje, iż organizuje tzw. „Dzień Kandydata”, który odbędzie się w przyszły poniedziałek 8 kwietnia br. w hali OSiR przy ulicy Partyzantów w Gołdapi. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji. Przyjdź i dowiedz się jak wygląda rekrutacja.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi organizują cykl spotkań dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi policji.

W poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku w godzinach od 11:00 do 15:00 osoby zainteresowane służbą w naszej formacji będą mogli dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów i spróbować swoich sił na torze sprawnościowym.

Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Ośrodka Sporku i Rekreacji przy ul. Partyzantów w Gołdapi (tzw. hala Basen). Przedsięwzięcie nie stanowi właściwego etapu rekrutacji do Policji a jedynie ma charakter instruktażowy.

O kolejnych terminach będziemy przypominać na stronie www.goldap.policja.gov.pl

Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela Specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Gołdapi pod nr tel. 87 615 54 15.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły