Odpowiedź na interpelację w sprawie drogi 651

Jarosław Słoma, Radny Sejmiku Województwa Wrmińsko-Mazurskiego informuje: Otrzymałem odpowiedź na moją interpelację dotyczącą modernizacji drogi wojewódzkiej nr 651 Gołdap – granica województwa. Treść bardzo lakoniczna. Będę drążyć temat podczas posiedzenia Komisji Strategii Rozwoju w dniu 25 kwietnia – przedstawiony zostanie plan inwestycji drogowych do 2023 roku.


Aktualności

Powiązane artykuły

14 komentarzy do “Odpowiedź na interpelację w sprawie drogi 651

 1. Zbigniew Mieruński

  Pójdźmy dalej i zbudujmy razem łącznik drogi DW 651 i DK 65 omijający miasto Gołdap od południowego wschodu. Rada Miejska w Gołdapi na dokumentację „łącznika” zabezpieczyła w tegorocznym budżecie kwotę 375 000 zł, uznając tym samym, że jest to najlepsze rozwiązanie wpisujące się we wdrażany od ponad 25 lat strategiczny kierunek rozwoju Gołdapi, jakim jest uzdrowisko.
  Tylko współdziałanie władz gminnych, powiatowych, wojewódzkich z mieszkańcami Gołdapi doprowadzi do sukcesu jakim będzie remont drogi DW 651 od granic Gołdapi do Bolci wraz z wybudowaniem łącznika DW 651 z DK 65 omijającego miasto Gołdap poza terenami zabudowanymi. Jest to możliwe w ciągu najbliższych 3-4 lat.
  Liczę na osobiste zaangażowanie Pana Jarosława Słomy w poparcie i propagowanie takiego rozwiązania na szczeblu wojewódzkim.
  Oczekuję także takiego poparcia od władz powiatowych: Przewodniczącej Rady Powiatu Pani Anny Falińskiej i Starosty Gołdapskiego Pani Marzanny Wardziejewskiej oraz od władz gminnych: Przewodniczącego Rady Miejskiej Pana Wojciecha Hołdyńskiego i Burmistrza Gołdapi Pana Tomasza Luto.
  Życzę wszystkim radosnych, wiosennych Świąt Wielkanocnych.
  Pozdrawiam
  Zbigniew Mieruński
  P.S. Na anonimowe komentarze, zaczepki, itp. nie odpowiadam.

  1. Cz

   Nie musi Pan na zaczepki odpowiadać. I tak wiadomo, że Pan narozrabiał w tej całej sprawie najbardziej. I to będzie zapamiętane.

 2. ?

  Panie Zbyszku, nie chcę by mi Pan odpowiadał, wdawał się w dyskusję. Chcę, by Pan wiedział, że przez Pana działania kolejny rok a sądzę, że i lata będę jeździł fatalną drogą 651 codziennie do pracy, której remont Pan i kilka osób storpedowało w imię własnych interesów. Spokojnych snów i spoglądania w lustro bez wyrzutów sumienia. Smutny z Pana gość.

 3. Gołdapiak

  Panie Zbigniewie naważył Pan sobie piwa, oj naważył. To niech Pan go teraz wypije.

 4. Iza

  W wielki tydzień sprawę drogi 651 chciałabym podsumować tak.
  Jest to kompromitacja i zaniechanie wielu decydentów z Ciołkiem i Luto na czele.Ale czego my społeczeństwo się spodziewaliśmy ,żeby mundurowi umieli działać koncepcyjnie ? Daremne oczekiwania. Pięć lat wojenki ,wzajemnych podchodów i złośliwości.

  Drugą kwestia jest fakt ,że Pan Mieruński wjechał do Rady Miejskiej na drodze,której nie ma.Oto gołdapska rzeczywistość.
  Na stanowiska publiczne należy wybierać ludzi kreatywnych,patriotów, a nie miernoty, które całe życie nauczyły się jedynie korzystać z pieniędzy społeczeństwa .Zacznijcie własną działalność i ryzykujcie swoje pieniądze
  a tak trwonicie nasze i jak na razie bez konsekwencji.
  Niestety świadczy to o nas.Jaki elektorat,takie władze.

 5. ktos

  Żałosne jest to ,że mundurowi nadal u władzy.Nadal szkodzą społeczeństwu.Racja Pani Izo,miernoty.

  1. Anonim

   Mundurowi może ok,ale panny które otaczają jednego pana to szok.Kiedy Pan zobaczy prawdę.Wszystko na pokaz,a tyle za skórą że szok no i skladają na innych.Żenujące i doskonale o tym wiedzą.Ale przyjdzie czas i pora.

 6. jożin z bażin

  Szanowni Państwo ! Przyjdzie taka pora , że będziecie dziękowali Panu Mieruńskiemu i tej grupie „niezłomnych ” ,za ich postawę i zaangażowanie . Kto miał podjąć taką inicjatywę jak nie lokalna społeczność .Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.P.S. Trzymam kciuki .

  1. !

   My już dziękujemy panu Mieruńskiemu, Pasiukowi i innym, dzięki którym remont drogi do Żytkiejm przepadł na wieki. Ogromnie dziękujemy, tak, że aż tylko wulgaryzmy na usta się cisną.

   1. Wacek

    Trzeba też pamiętać o roli Kordiaka z Galwieć. Sołtys, który chce żeby jego mieszkańcy nie mieli dobrej drogi.

   2. MAREK

    Kłamiesz i rozpowszechniasz kłamstwo.Jaki masz dowód, że tej inwestycji zaniechano? Zwróć się do poprzedniego starosty z pretensjami. Zadecydował o zmianie przebiegu tej drogi bez konsultacji z mieszkańcami. I tylko trudno mu się do tego przyznać. Może nie dość odważny jest.

  2. Zdun

   A kiedy przyjdzie taka pora? Jak ta pora na tej drodze będzie wyglądać?

 7. Olo

  Pas,iuk protestuje, a to ciekawe. Pewnie samochody ciężarowe zwiazane z jego działalnością nikomu pod oknami nie jażdżą. Zalatuje hipokryzją.

 8. Anonim

  (usunięty przez redakcję – patrz 2 pkt. regulaminu komentarzy)