„Dwójka” informuje: Fotoreportaż z 17 ZIELONYCH DNI W SZKOLE. ODSŁONA 3

GOŁDAP MIASTEM BEZ ELEKTROŚMIECI I FUNDUSZ OŚWIATOWY POMAGA „DWÓJCE”. Zielony Rok szkolny 2018/2019 to kilkanaście ton zebranych elektrośmieci, baterii… Podczas zielonych dni zebraliśmy ogromny plon . ZSEE ponownie zasłonił napis ELEKTROŚMIECIUSZEK. Zbiór elektrogratów czeka na recykling. Fundusz Oświatowy wynagrodził nasze działania.

Otrzymaliśmy 15 nowych puf .Są niepowtarzalne i wyróżniają naszą szkołę spośród innych. Mamy wspaniałe miejsce wypoczynku między zajęciami podczas radosnych przerw na przestronnych korytarzach .

DBAMY O ZDROWIE
Podczas Zielonych Dni był i nadal jest czas na sportowe zmagania. „Cytrynowy Fitness” poprowadziła instruktorka fitnessu pani Iza Kowalik, „Marchewkową Zumbę” instruktorka Zumby pani Aneta Adamczewska.

Uczestniczyliśmy też w akcji Więcej Ruchu Więcej Zdrowia w lesie Kumiecie również nie zabrakło całych rodzin z gołdapskiej dwójki

ZAWSZE POMAGAMY
Przez cały rok nasza szkoła bierze udział w licznych akcjach charytatywnych.
A od kwietnia nasi rodzice ,nauczyciele i my uczestniczymy w akcjach, licytacjach, meczach, spotkaniach , na rzecz małej gołdapianki – Michalinki. Całą społeczność szkolną i przedszkolną tak jak całą Gołdap i całą Polskę poruszył los malutkiej dziewczynki. Wspieramy ją całym sercem:) Otrzymujemy też „serce” od rodziny Michalinki.

https://www.siepomaga.pl/oczko-michasi?fbclid=IwAR2k2G_uPRZn3Pl4j6iDY1ksHswLS61nhYR9BCf53gd-k9kW_d3PCXVlm1A

Powiązane artykuły