Było również wiele zabawnych konkurencji

W Hali Kompleksu Sportowo Rekreacyjnego OSiR, wychowankowie Domu św. Faustyny – Nie lękajcie się w Gołdapi stanęli do wyczekiwanej wspólnej, sportowej rywalizacji w XXVII Wieloboju Sprawnościowym „O Radość i Uśmiech Dziecka” przygotowanym przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Imprezę poprowadził pan Stanisław Luty.

Dzieci i młodzież startowały w dwóch grupach: „Promyki” i „Tęcza”, w czternastu konkurencjach. Każde dziecko mogło wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi, ponieważ konkurencje były zróżnicowane i dostosowane do możliwości wiekowych wychowanków. Było również wiele zabawnych konkurencji, takich jak „Wyścigi spętanych”, „Wyścig kangurów” czy „Bieg po buty”, które rozbawiły zarówno samych uczestników jak i organizatorów.

Rywalizacja, chęć zwycięstwa i atrakcyjne nagrody podziały motywująco na wychowanków. Dzieci walczyły wytrwale i ostatecznie wygrała drużyna „Tęczy”. Zmagania zawodników zakończył indywidualny bieg o mistrzostwo świata, w którym najlepsza w kategorii dziewcząt okazała się Dominika, a w kategorii chłopców Mariusz.

Nagrody, zakupione przez sponsora, firmę „Iryd” (słodycze i najbardziej wyczekiwany główny prezent – laptopy), wręczali: pani Beata Kuprewicz, dyrektor Domu św. Faustyny – „Nie lękajcie się” oraz zastępca dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi – pan Lech Kowalczyk.

Dziękujemy!

DSF Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły