To był wyjątkowy dzień!

We wtorek nasza szkoła była otwarta dla wszystkich dzieci i ich rodziców, którzy chcieli obejrzeć naszą placówkę. Przygotowane atrakcje zaprezentowano w godzinach popołudniowych, między 16.00 a 18.00. Zaplanowano szereg wystaw, prezentacji, projekcję multimedialną, gry i zabawy przeznaczone dla dzieci oraz słodki poczęstunek.

Na wstępie pani dyrektor Anna Budzińska przywitała wszystkich przybyłych. Opowiadała o sukcesach naszych absolwentów oraz przedstawiła ofertę edukacyjną szkoły. Starsi uczniowie zamienili się w przewodników i oprowadzali po szkole naszych gości prezentując sale lekcyjne, w których przyszli mali uczniowie próbowali swoich umiejętności.

Rodzice mogli porozmawiać z nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym oraz logopedą, zajrzeć do niemal każdego zakamarka naszej szkoły. To od nich zależy, czy zdecydują się zapisać swoje dziecko właśnie do tej szkoły.

Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2019.


Aktualności

Powiązane artykuły