W obozie udział wzięło ponad 40 osób z różnych klubów

Zakończyły się ferie zimowe w naszym województwie. W pierwszym tygodniu ferii (w dniach 20–28 stycznia) zawodnicy i zawodniczki Husarii Gołdap uczestniczyli w zgrupowaniu pięściarskim, które miało miejsce w Gołdapi.

Podczas zimowego obozu każdego dnia odbywały się 2 treningi, a w sobotę 2 sesje sparingowe, w tym jedna odbyła się dzięki współpracy z OSiR Gołdap w kompleksie sportowym hala-basen.

W obozie udział wzięło ponad 40 osób z klubów, takich jak: Gwardia Szczytno, Boks Jedwabno, Cristal Białystok, Szkoła Boksu Gusev (Rosja), Tiger Łomża i Husaria Gołdap.

– Jest to kolejne duże wydarzenie nie tylko pod względem promocyjnym dla naszego miasta ale i powiatu. Bardzo się cieszę że udało się zrealizować kolejny cel, który z pewnością pozytywnie wpłynie na sukcesy zawodników w 2019 r. – mówi trener i zawodnik Damian Szfran. – Uczestnictwo zawodników z Husarii nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie pana Macieja Ostrowskiego, pana Roberta Buczyńskiego i pani Marty Gawryluk, za co ogromnie dziękuję. Mamy bardzo dużo celów, startów oraz planów w 2019 r. Za każdym razem zwracamy się z prośbą o dofinansowanie naszych działań przez osoby prywatne, gdyby nie ich pomoc mielibyśmy problemy z realizacją wszystkich zaplanowanych działań. Klub jest również dofinansowywany przez gminę Gołdap oraz pana burmistrza Tomasza Luto, za co ogromnie dziękujemy, ale niestety nie możemy z otrzymanego dofinansowania realizować wszystkich naszych celów.

Powiązane artykuły