Każdy, kto tego dnia był ubrany na czerwono, mógł uniknąć odpytywania

W czwartek już od samego rana czuć było w naszej szkole panującą atmosferę miłości. Na korytarzach szkolnych, z inicjatywy młodzieży i dzieci, pojawiło się bardzo dużo czerwonych serduszek.

Przed 9.00 przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu otworzyły „skrzynkę” z pocztą walentynkową, która była zapełniana przez naszą młodzież i dzieci od tygodnia. Dziewczęta następnie ruszyły na „spacer” po szkole, aby kartki walentynkowe jak najszybciej dotarły do adresatów (byli wśród nich zarówno uczniowie jak i nauczyciele). Radości było mnóstwo!

Tego dnia było też w szkole dość kolorowo, gdyż zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, każdy, kto tego dnia był ubrany na czerwono, mógł uniknąć odpytywania.

Poza tym na parterze szkoły od rana cała społeczność uczniowska oraz pracownicy szkoły dekorowali WALENTYNKOWE DRZEWKA, wieszając na nich mnóstwo serc z wyrazami miłości.

W pokoju nauczycielski oraz u Dyrekcji szkoły, w sekretariacie i u Panów Ochroniarzy czekała słodka walentynkowa niespodzianka.

Samorząd Szkolny

Szkolne Koło Wolontariatu


Aktualności

Powiązane artykuły