Mama 10-latka podziękowała policjantom, którzy pomogli jej dziecku

Na ręce komendanta powiatowego Policji w Gołdapi wpłynęły podziękowania dla funkcjonariuszy z Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie, którzy pełnili służbę na stoku narciarskim w Gołdapi.

 

 

 

 

 

Mieszkanka Lidzbarka Warmińskiego jest wdzięczna za empatię i wsparcie jakie dla jej 10-letniego syna okazali funkcjonariusze.
Kilka dni temu Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi mł. insp. Dariusz Stachelek otrzymał wiadomość z podziękowaniami od mieszkanki Lidzbarka Warmińskiego i jej 10-letniego syna. W wiadomości mailowej skierowanej do szefa gołdapskich policjantów znalazły się wyrazy wdzięczność za otrzymaną pomoc i wsparcie od policjantów pełniących służbę na stoku narciarskim Piękna Góra w Gołdapi.

Ta historia miejsce późnym popołudniem w czwartek (31.01.2019). Chłopiec po dotarciu na szczyt stoku wystraszył się zmroku i dalekiej drogi w dół. Strach sprawił, że chłopiec nie był w stanie samodzielnie zjechać na dół stoku. Nie pomogły też prośby i pomoc ze strony mamy. Paraliż spowodowany strachem zwyciężył. W tym czasie i w tym miejscu służbę pełnili wówczas st. asp. Rafał Kwaterkiewicz i post. Łukasz Remba z Oddziału Prewencji Policji w Olsztyna. Kobieta zwróciła się do nich o pomoc. Policjanci wykazując się empatią i zrozumieniem dla trudnej sytuacji w jakiej znalazł się chłopiec, uspokoili go i po kilkunastu minutach bezpiecznie sprowadzili ze stoku.

Red. KPP Gołdap

http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/54633,Goldap-Mama-10-latka-podziekowala-policjantom-ktorzy-pomogli-jej-dziecku.html

http://www.warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/54633,Goldap-Mama-10-latka-podziekowala-policjantom-ktorzy-pomogli-jej-dziecku.html


Aktualności

Powiązane artykuły