Zapraszamy na promocję sensacyjnej książki gołdapianina

Tym razem będzie to trzecia część trylogii, zatytułowana „Nikt się do was nie przyzna”. Dwie poprzednie książki Jana Stecia spotkały się z dobrym przyjęciem i doczekały się pozytywnych recenzji w renomowanym piśmie „Nowe książki”. 

Jarosław Petrowicz recenzując w „Nowych Książkach” część pierwszą, czyli „Kryptonim STATUJA”, napisał między innymi: ” Jak przystało na polityczną powieść przygodową na równych prawach występują tu bohaterowie fikcyjni i postacie z życia politycznego, zajmujące dużo (zbyt dużo?) miejsca nie tylko na pierwszych stronach gazet.”

Każdą z trzech powieści można czytać osobno jako odrębną historię, chociaż wszystkie łączą się ze sobą, między innymi poprzez bohaterów i niektóre miejsca.

Akcja najnowszej książki dzieje się głównie na Ukrainie, częściowo w Polsce a nawet we Włoszech. Podobnie jak poprzednie książki Jana Stecia i ta trzyma w napięciu. Autor wykazuje się dobrym warsztatem i powinien trafić w gust miłośników gatunku. Warto podkreślić, że „Nikt się do was nie przyzna” nawiązuje do pewnego znanego filmu fabularnego, którego pokaz odbędzie się w trakcie promocji.

Na promocję książki zapraszają – autor, Dom Kultury oraz wydawnictwo SIGNI. Spotkanie rozpocznie się o 18.00 – 29 stycznia.

Powiązane artykuły