W trakcie zabawy wybrano najstarszą babcię i najstarszego dziadka

Gołdapscy seniorzy po raz kolejny spotkali się w swojej siedzibie, aby wspólnie świętować „Dzień Babci i Dziadka”. Pani prezes Helena Łukaszewicz jak zawsze stanęła na wysokości zadania i przygotowała wszystko tak, aby wszyscy czuli się jak najlepiej, aby bycie babcią i dziadkiem napawało poczuciem radości i spełnienia.

Pani Helena na tę okazję zaserwowała swoim podopiecznym pyszny tort. Panie z klubu „Wrzos”zaśpiewały kilka piosenek dobranych specjalnie na tę okoliczność. Stefan Byro w przerwach przygrywał na akordeonie, upamiętniając jednocześnie wydarzenie na zdjęciach.

Wspólny śpiew rozchodził się po całej sali. Były tańce, które czasem przypominały aerobik. Rytmy nadawała szefowa.

Nikt się nie się ociągał się, i chętnie korzystano ze wspólnej „rehabilitacji” na parkiecie przy muzyce.

Stoły biesiadne były zastawione tradycyjnymi smakołykami o które zadbali sami seniorzy,

W trakcie zabawy wybrano najstarszą babcię i najstarszego dziadka oraz najmłodszą babcię i najmłodszego dziadka. Udekorowano ich specjalnymi czapeczkami, co spowodowało dużo zabawnych sytuacji.

Klubowicze rozeszli się zadowoleni i ubawieni, myśląc o następnym spotkaniu, które odbędzie się 16 lutego o 17-ej z okazji walentynek.

Przewodnicząca przypomina i zaprasza gołdapskich rencistów oraz emerytów by zapisywali się do tutejszego klubu, nie zamykali się w czterech ścianach.

Biuro klubu czynne jest w każdy poniedziałek i w każdy piątek w godzinach od 9.00 do 12.00.

Red. C.B-B.

Powiązane artykuły