Spotkania z dziećmi i młodzieżą w ramach „Bezpiecznych Ferii”

Tradycyjnie jak co roku gołdapscy policjanci przed feriami przypominali dzieciom i młodzieży ogólne zasady bezpieczeństwa i sposoby unikania zagrożeń w trakcie zimowego odpoczynku. Zbliżające się ferie to przede wszystkim okres wypoczynku i relaksu, jednak nie należy zapominać o istniejących zagrożeniach.

Od poniedziałku 21 stycznia do niedzieli 03 lutego br. dzieci i młodzież z naszego regionu korzystać będzie z przerwy od szkolnych zajęć. To czas, kiedy wiele z nich wyjedzie na obozy, zimowiska czy wycieczki by aktywnie spędzić ten wolny czas.

Jak każdego roku, i w tym gołdapscy policjanci przygotowali się do działań „ Bezpieczne ferie”. W tygodniu poprzedzającym przerwę międzysemestralną spotykali się z dziećmi i młodzieżą w ramach działań „Bezpieczne Ferie 2019”. Funkcjonariusze w przedszkolach, szkołach podstawowych, liceach oraz szkołach zawodowych na terenie całego powiatu przypominali dzieciom i uczniom ogólne zasady bezpieczeństwa oraz sposoby unikania ewentualnych zagrożeń podczas ferii zimowych.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły