Pytanie od internautki: Co się dzieje z drogą na trasie Gołdap – Rożyńsk Mały?

Co się dzieje z drogą na trasie Gołdap – Rożyńsk Mały? Cała oblodzona, nie posypana, do Kośmidr jeszcze da się jechać ale im bliżej Rożyńska Małego tym gorzej! Na całej trasie są takie koleiny, że strach zjechać przy mijaniu. Dla przykładu widziałam dziś piaskarkę jechała ze Skocz na Włosty, z podniesionym pługiem i nic nie sypała to po co jechała?

 

 

 

 

W Juchnajciach droga koło przystanku autobusowego jest posypana tylko na wjeździe w piaskową drogę dalej już nie czemu to ma służyć? Czy musi wydarzyć się tragedia jak w Jabłońskich?? Tam po wypadku, drogi są praktycznie czarne, śnieg zgarnięty bardzo mocno i posypane. Władze czekacie na kolejny wypadek??? Nie wiem gdzie trzeba zapukać w tej sprawie, dlatego pytam tutaj. Może pytanie dozna rozgłosu i osoby odpowiedzialne w końcu się tym zajmą!


Aktualności

Powiązane artykuły

16 komentarzy do “Pytanie od internautki: Co się dzieje z drogą na trasie Gołdap – Rożyńsk Mały?

 1. Józek z Brzózek.

  Jaki burmistrz takie drogi !

  1. Anonim

   A jaki jest burmistrz?Można wiedzieć.

   1. Anonim

    Jak ktoś myśli,że ktoś komuś zazdrości to coś jest nie tak.A ubiór świadczy o tym co ktoś ma w głowie.Brak szacunku do miejsca.Ludzie zastanawiają się czy to pracownice czy klienci urzędu.I to zrobiło się już śmieszne.Tak samo ze wszystkim.Trzeba w końcu otworzyć oczy.

   2. Józek z Brzózek.

    Wspaniały ! W centrum Gołdapi nowe drogi i chodniki wykonane bez usterek. Nowe parkomaty, nowy wspaniale działający system informatyczny w urzędzie – itd.

    1. Anonim

     Najwspanialsza pani B.

  2. Anonim

   Jaki burmistrz taki dworek.

 2. skoczek

  nie burmistrz cudaku tylko uruchom myślenie, zobacz kto , jaka firma odpowiada za tę drogę i tam pretensje, a tak na marginesie, robić zdjęcia takim pojazdom jak jeżdżą z podniesionym pługiem, nie sypią i dawać tu na forum, niech mieszkańcy wiedzą kto ma ich gdzieś !

 3. Anonim

  A z Bań Mazurskich dobra droga.

  1. Anonim

   Zapytajcie ktoś tam często jeździ!!!!

   1. Anonim

    Wszyscy widzą.Wiedzą.To co,że jest ciemno.Żałosne.Jaki wstyd.Ale przychodzi czas!!!!

   2. Anonim

    A ja nie wiem,możesz powiedzieć.Robi się ciekawie.

   3. Anonim

    To temu taka dumna?

    1. Anonim

     Tylko w mo… dać!!

 4. Anonim

  Zapraszam na trasę Suczki- Pietrasze. Droga ” posypana żwirkiem ,odśnieżona, itd. cudo”

 5. Anonim

  Jechała, bo nie miała w zakresie odśnieżania drogi gminnej jaka łączy dwie drogi powiatowe.Najpierw ustalamy potem oskarżamy

 6. Roman

  Droga Internautko. A powiedz szczerze, myślałaś o tym będąc przy urnie wyborczej? Ludzie mają to co wybrali. Ktoś za ten cały bałagan odpowiada. Kto?