Organizatorzy zapewnili aktywny i ciekawy wypoczynek

Podczas ferii KOLSPORT przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 5 w Gołdapi zostało zorganizowane zimowisko dla dzieci. Organizatorzy zapewnili aktywny i ciekawy wypoczynek. Dzieci korzystały z pływalni, hali sportowej i lodowiska. Wzięły udział w warsztatach z robotyki, warsztatach teatralnych, warsztatach kulinarnych, a także przeprowadzały różne ciekawe eksperymenty.

Uczyły się różnych stylów tańca (m.in. capoeiry), poznawały podstawy survivalowe i wzięły udział w grze paintballowej. W programie znalazło się również wyjście do kina oraz wyjazd na narty na Piękną Górę. Wolne chwile umilały gry planszowe, karty, tenis stołowy, klocki oraz piłkarzyki.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych uczestników – cieszymy się, że to za naszym pośrednictwem i na naszych oczach niektórzy przełamywali swoje słabości w wodzie czy stawiali pierwsze kroki na łyżwach i nartach.

Niektórzy zarazili się pasją do narciarstwa, a wielu odkryło zamiłowanie do tańca i pływania.

Dziękujemy pani dyrektor Bożenie Kalinowskiej za miłą i udaną współpracę. Uczestnikom za wzorową postawę oraz zaangażowanie podczas zimowiska. Dziękujemy rodzicom za zaufanie jakim nas obdarzają oraz trenerom za cierpliwość, opiekę i profesjonalne prowadzenie zajęć.

Dziękujemy restauracji TURYSTYCZNA za cierpliwość, wyrozumiałość oraz pyszne posiłki.

Do zobaczenia wkrótce – KOLSPORT

Red. KOLSPORT

Powiązane artykuły