Jechał za szybko i uderzył w drzewo

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu kolejnego zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj popołudniu na drodze wojewódzkiej W-651 w miejscowości Dubeninki. Kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewo.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (02.01.19) po godz. 13:00. Oficer dyżurnym miejscowej komendy Policji otrzymał informację, że na drodze wojewódzkiej nr 651 w miejscowości Dubeninki samochód uderzył w drzewo.


Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 21-letni mężczyzna jadąc od Gołdapi do Dubeninek wyjeżdżając z łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Młody mężczyzna był trzeźwy, jechał sam. Z urazem głowy został odwieziony do szpitala w Suwałkach.


Wczoraj na terenie powiatu doszło do 4 zdarzeń, w których 7 osób trafiło do szpitala. Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników dróg, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności, rozwagi a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do panujących warunków.

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Jechał za szybko i uderzył w drzewo

  1. Ola

    Na fejsie wrze na ten temat. Przyznam ze ciesze sie ze nie musze dojeżdżac takimi drogami do pracy…sa naprawde zaniedbane. Trasa do Olecka zawsze pieknie czarna i bezpieczna. Mozna? Stonie odsnieżania…tak to sie nazywa? Nie znam sie na tych przepisach ale uwazam ze bezpieczenstwo powinno byc priorytetem na wszystkich drogach po ktorych zmuszeni są poruszac sie ludzie.