Jechał za szybko i uderzył w drzewo

Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu kolejnego zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj popołudniu na drodze wojewódzkiej W-651 w miejscowości Dubeninki. Kierujący bmw nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewo.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (02.01.19) po godz. 13:00. Oficer dyżurnym miejscowej komendy Policji otrzymał informację, że na drodze wojewódzkiej nr 651 w miejscowości Dubeninki samochód uderzył w drzewo.


Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 21-letni mężczyzna jadąc od Gołdapi do Dubeninek wyjeżdżając z łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w drzewo. Młody mężczyzna był trzeźwy, jechał sam. Z urazem głowy został odwieziony do szpitala w Suwałkach.


Wczoraj na terenie powiatu doszło do 4 zdarzeń, w których 7 osób trafiło do szpitala. Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze robią się bardzo zmienne, zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich uczestników dróg, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności, rozwagi a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do panujących warunków.

KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Jechał za szybko i uderzył w drzewo

  1. Ola

    Na fejsie wrze na ten temat. Przyznam ze ciesze sie ze nie musze dojeżdżac takimi drogami do pracy…sa naprawde zaniedbane. Trasa do Olecka zawsze pieknie czarna i bezpieczna. Mozna? Stonie odsnieżania…tak to sie nazywa? Nie znam sie na tych przepisach ale uwazam ze bezpieczenstwo powinno byc priorytetem na wszystkich drogach po ktorych zmuszeni są poruszac sie ludzie.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...