Około dwudziestej grupa gołdapian spotkała się pod Pomnikiem Niepodległości by oddać hołd zamordowanemu prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi i by jednocześnie zaprotestować przeciwko przemocy.
W komendzie Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej odbyła się uroczystość ślubowania nowych funkcjonariuszy. Wręczono również medale pamiątkowe...