Zjechał z drogi, ściął słup i dachował

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj rano w Surminach, na terenie gminy Banie Mazurskie. Kilka minut przed 5.00 kierowca bmw stracił panowanie nad autem, zjechał z drogi, uszkodził słup oświetleniowy i dachował. Na szczęście nic mu się nie stało.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło wczoraj (09.12.2018) rano tuż przed 5:00 na drodze wojewódzkiej nr 650 w miejscowości Surminy. Tam kierujący samochodem marki BMW, jadąc od Bań Mazurskich w kierunku Gołdapi, nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas drogi, a następnie uderzył w słup oświetleniowy i dachował.

Kierującym okazał się być 20-latek z Gołdapi. Mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pomoc medyczna została mu udzielona na miejscu. Był trzeźwy, jechał sam.

Okres jesienno-zimowy to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły