Zapraszamy na X Jarmark Bożonarodzeniowy – 2018

W niedzielę 16 grudnia w godzinach 11.00-15.00 na placu Zwycięstwa w Gołdapi odbędzie się „X Jarmark Bożonarodzeniowy – 2018”. Celem spotkania jest przypomnienie i prezentacja regionalnego oraz lokalnego dziedzictwa kulturowego związanego z tradycjami bożonarodzeniowymi.

 

 

 

 

W związku z powyższym zapraszamy organizacje pozarządowe, sołectwa, nadleśnictwa, grupy nieformalne i inne podmioty do aktywnego uczestnictwa w kolejnym „Jarmarku Bożonarodzeniowym”. Podczas wydarzenia będzie można spotkać artystów, rękodzielników, rzemieślników i wytwórców produktów lokalnych. Najbardziej wyszukane podniebienia smakoszy znajdą tego dnia coś dla siebie wśród świątecznych wypieków, wędlin, sera i pieczywa regionalnego.

 

Zapraszamy do współudziału w „X Jarmarku Bożonarodzeniowym” oraz przesyłanie informacji dotyczących sposobu włączenia się w wydarzenie.

Zapraszamy również do udziału w konkursach na „Najpiękniejsze stoisko podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego” oraz na „Najciekawsze przebranie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego”.

 

Na  zgłoszenia mailowe czekamy do dnia 12 grudnia 2018 r. Szczegółowe informacje na stronach: www.powiatgoldap.pl, www.funduszgoldap.pl.

Organizatorami Jarmarku są: Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny. 
Współorganizatorzy: Dom Kultury w Gołdapi, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi.
Wsparcie medialne: goldap.info, goldap.org.pl, Radio Gołdap, Radio 5.

Powiązane artykuły