Warto było przyjść, posłuchać i zobaczyć

Sformułowanie „łączenie pokoleń” jest już może nieco nadużywane, ale na pewno nie w wypadku prezentacji projektu Fundacji „Uskrzydleni”. W niedzielny wieczór po raz kolejny inicjatorzy udowodnili, że różne pokolenia, i to niekoniecznie profesjonaliści, mogą wzlecieć na muzyczne wyżyny, prezentując wysoki poziom.

 

 

 

W ponad stuosobowej grupie śpiewających znalazły się dzieci, młodzież i osoby dorosłe różnych zawodów. Instrumentalnie towarzyszyli im profesjonaliści: nauczyciele, uczniowie i absolwenci PSM I stopnia w Gołdapi oraz olsztyński zespół BLUESIDE.

Przy pełnej widowni hali OSiR tym razem wykonywali piosenki głównie w klimacie gospelowym.

Koncert poprzedziły kilkutygodniowe warsztaty. W przygotowaniu przedsięwzięcia pomagali również – Justyna Machalska, Remigiusz Chmiel, Michał Kuczkowski oraz Agnieszka Siudem-Nowicka.

Warto było przyjść, posłuchać i zobaczyć.

Projekt „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”, a także ze środków Programu „Decydujesz, pomagamy”, oraz „Działaj Lokalnie 2018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Gołdapski Fundusz Lokalny oraz ze środków Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi.

Powiązane artykuły