Siatkarze z „Trójki” najlepsi w Rejonie

W wyśmienitych nastrojach wrócili z Mistrzostw Rejonu VI Szkolnego Związku Sportowego w Minisiatkówce „Czwórek” Chłopców siatkarze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, rozgrywanych w piątek, 7 grudnia w Giżycku. Szóstoklasiści oraz młodsi siatkarze pokazali charakter i wolę walki do ostatniej piłki i wygrali turniej rejonowy.

 

 

 

Po niezwykle zaciętej i emocjonującej walce pokonali 2:1 (26:24, 20:25, 17:15) – Szkołę Podstawową nr 4 w Giżycku oraz 2:1 (25:10, 15:25, 15:8) – Szkołę Podstawową nr 6 w Ełku. Z gry w ostatniej chwili zrezygnowali zawodnicy z Olecka. Zwycięstwo daje przepustkę na Półfinał Mistrzostw Województwa Szkolnego Związku Sportowego, który odbędzie się w marcu 2019 roku w Gołdapi. Drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.

Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowali: Antoni Buraczewski, Michał Ostrowski, Mieszko Makarski, Aleksander Nyga, Olaf Rykaczewski, Adam Kryszkiewicz, Piotr Kozic, Jakub Czernicki i Nikolas Krynicki. Organizatorem imprezy był Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie, Powiatowy Zespół Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych w Giżycku i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Giżycku.

Powiązane artykuły