Rodzice bawili się równie dobrze jak ich pociechy

To już taka nasza lokalna, świecka tradycja, iż Klub Wolontariusza 18+ z gołdapskiego Centrum Wolontariatu przygotowuje mikołajkową bajkę dla najmłodszych. Ale czy tylko dla najmłodszych? Sądząc po reakcjach dorosłej widowni rodzice bawili się równie dobrze jak ich pociechy.

 

 

 

W tym roku na sali rekreacyjnej Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi wolontariusze i ich pomocnicy przedstawili „Fit bajki na Mikołajki”. W kilku aktach przedstawiono to, co na co dzień najważniejsze i na co wszyscy, bez względu na wiek, powinniśmy zwracać uwagę: ruch, odżywianie, uśmiech, ekologia.

Czy się podobało? Sądząc po uśmiechach dzieci i oblężeniu Mikołaja zapewne tak. Czy za rok jest szansa, iż dorośli wolontariusze znowu przygotują bajkę? Oczywiście, że tak – to już taka nasza lokalna, świecka tradycja 🙂

W tym roku wolontariusze sprzedając bilety na przedstawienie w cenie 3,00zł prowadzili zbiórkę pieniężną na zakup namiotu na potrzeby Klubu. Bilety rozeszły się w całości i dzięki temu namiot zostanie zakupiony.

Wolontariusze specjalne podziękowania kierują w stronę Pana Piotra Bartoszuka, dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi. Dziękujemy za serce, zrozumienie, dobrą zabawę i grę aktorską. Drogi „Turysto” chętnie Cię do naszej wesołej gromadki przyjmiemy.

Od początku naszej „kariery scenicznej” możemy liczyć również na Dom Kultury w Gołdapi, Grafix, Iryd, a ostatnio dołączył również sklep Jeżyk. Dziękujemy Wam i w imieniu własnym i w imieniu dzieci – bez Was, bez Waszego wsparcia takie wydarzenie nie mogłoby się odbyć.

Powiązane artykuły