Lepszego prezentu świątecznego nie mogli sobie sprawić

Lepszego prezentu świątecznego nie mogli sobie sprawić młodzi zawodnicy Rominty Gołdap z rocznika 2007-2008, uczestniczący w Halowych Mistrzostwach Województwa Warminsko-Mazurskiego w Piłce Nożnej. Na kolejny turniej eliminacyjny, tym razem już półfinał wojewódzki, udali się do Mrągowa do pięknej nowoczesnej hali w centrum miasta.

Od pierwszego meczu u naszych zawodników było widać ogromną determinacje w dążeniu do zwycięstwa i skrupulatne realizowanie założeń taktycznych, nakreślonych przez trenera. Cel jaki postawili przed sobą zawodnicy wspólnie z trenerem przed rozpoczęciem rozgrywek, a mianowicie zakwalifikowanie się do finału wojewódzkiego znalazł się w zasięgu reki i wyzwolił u nich dodatkowe pokłady energii.

Zawodnicy Rominty po czterech kolejnych zwycięstwach zajęli w turnieju pierwsze miejsce i awansowali do wielkiego finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 6 stycznia w Olsztynie.

Spotkania rozegrane przez nasz zespół w tym turnieju, stały na dobrym wysokim poziomie a zawodnicy odczuwali ogromną satysfakcję z tego, że kilkuletnia systematyczna praca wykonywana na treningach przynosi spodziewane efekty.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Rominta – Kłubok Mikołajki 2:0

Rominta – Sokół Biała Piska 2:0

Rominta – Huragan Pisz 3:2

Rominta – Mrągowo 2:1

 

Końcowa klasyfikacja turnieju półfinałowego:

MKS Rominta Gołdap – 12pkt.
Mrągowo – 9 pkt.
Huragan Pisz – 6 pkt.
Kłubok Mikołajki – 3 pkt.
Znicz Biała Piska – 0 pkt.

Nasz zespół w tym turnieju reprezentowali: Aleksander Rembecki – SP1, Igor Waraksa SP1, Aaron Różański – SP1, Igor Krepsztul – SP1, Gabriel Graużul – SP1, Konrad Modzelewski – SP1, Bartosz Kalinowski – SP1, Kacper Chalecki -SP1, Marcin Skiba – SP1, Kacper Grym – SP1, Jakub Ziemiacki – SP Jabłońskie , Bartosz Hołdyński – SP1. Trenerem zespołu jest Dariusz Wojtyna.

 

Powiązane artykuły