BUDŻET OBYWATELSKI NA 2019 ROK! TRWA NABÓR WNIOSKÓW!

Od Ciebie i innych mieszkańców zależy, co chcecie zrobić w swoim otoczeniu, co jest najważniejsze i najpilniejsze.Może właśnie dzięki Tobie Gołdap zyska piękny zakątek z zielenią, nowe ławki, lepsze oświetlenie. A może chcesz budowy nowego placu zabaw lub organizacji ciekawego wydarzenia?

 

 

 

 

Opisz swój pomysł, wyceń go, zbierz poparcie i złóż projekt!

Do rozdysponowania jest kwota 150 000,00 złotych. Została podzielona, wzorem ubiegłego roku, na projekty realizowane na terenie miasta (100 500,00 zł) i na terenie wsi (49 500,00).

Kto może zgłaszać propozycje?

propozycje zadań do budżetu obywatelskiego może składać każdy mieszkaniec gminy Gołdap, który w momencie wypełniania formularza zgłoszenia ma ukończone 16 lat,
do formularza zgłoszenia wnioskujący dołącza listę poparcia do projektu, podpisaną przez co najmniej 20 mieszkańców gminy Gołdap, którzy ukończyli 16 lat.
Formularz zgłoszenia

Wypełniony formularz zgłoszenia złóż w terminie od 5 grudnia 2018 r.
do 15 stycznia 2019 r. w jeden z poniższych sposobów:

listownie na adres: Urząd Miejski w Gołdapi, Plac Zwycięstwa 14,19-500 Gołdap, z adnotacją na kopercie „Budżet obywatelski”,
osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Gołdapi przy Placu Zwycięstwa 14,
mailowo na adres: pom@goldap.pl w formie zeskanowanych oryginalnych dokumentów.
Formularz można pobrać tutaj: http://bip.goldap.pl/pl/1289/24888/zarzadzenie-nr-1497-xi-218-burmistrza-goldapi-z-26-11-218-ws-zglaszania-propozycji-zadan-do-budzetu-obywatelskiego-gminy-goldap.html

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu:

Anna Buraczewska – młodszy referent w Wydziale Oświaty, Promocji i Rozwoju
– tel. 87 615 60 63, email: anna.buraczewska@goldap.pl

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “BUDŻET OBYWATELSKI NA 2019 ROK! TRWA NABÓR WNIOSKÓW!

 1. Ruda

  Czyli dalej nic się nie zmieniło. Znów mamy zgłaszać wnioski dopiero pod koniec roku. Przecież to powinno być ogłoszone dwa miesiące temu, rozstrzygnięte w listopadzie, tak żeby od początku roku a najpóźniej wiosną rozpocząć realizację wybranego wniosku. A tak? Będzie jak z wnioskami w tym roku?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Grześ

  Ja osobiście jestem zniesmaczony tym co dzieje się ciągle nadal wokół realizacji wybranych do wykonania wniosków z roku 2018. Ze ścieżką w Botkunach to w ogóle jaja wyszły, ale nie wszystko też w porządku jest wokół placu zabaw Hasanka. Jak gadam z ludźmi to wielu też tak uważa. Obawiam się, że ludzie nie podejdą już poważnie do wniosków i to jest wina urzędu gminy niczyja inna!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...