Pijany wjechał skuterem w auto

W sobotę wieczorem gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Gołdapi. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący motorowerem zderzył się z land roverem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Okazało się, że cyklista był nietrzeźwy.

 

 

 

W sobotę 3 listopada około 19:30 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Kolejowej i 1-go Maja w Gołdapi. Natychmiast w to miejsce zostali skierowani policjanci.

Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że 42-letni mieszkaniec miasta jadąc motorowerem w kierunku ulicy Kolejowej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad skuterem, zjechał na przeciwległy pas i uderzył w prawidłowo jadącego land rovera kierowanego przez 43-letniego mieszkańca Białegostoku .

Mężczyźni podróżowali sami, nikomu nic się nie stało. Badanie alkomatem wykonane przez funkcjonariuszy wykazało, że 42-letni cyklista był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Teraz mężczyzna ze swojego postępowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły