Za nami podsumowanie projektu

Za nami podsumowanie projektu „Dbamy o NASZE” Realizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Nadzieja” w Lisach oraz projektu „Łączy nasz sport” realizowanego przez Klub Sportowy „Jaćwing” sekcja Banie Mazurskie. 

Zakończenie odbyło się na działce sołeckiej w Lisach, podczas którego klub sportowy Jaćwing zorganizował bieg dla dzieci i młodzieży. Każdy uczestnik został nagrodzony medalem za uczestnictwo w biegu. Po zmaganiach można było odpocząć i upiec kiełbaskę na ognisku.

Następnie wszyscy udali się do siedziby Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych Nadzieja na wspólny poczęstunek. W międzyczasie zostały rozdane nagrody uczestnikom konkursów fotograficznych.

Dzięki zorganizowanemu podsumowaniu dwóch organizacji wszyscy mogli miło spędzić czas, a w międzyczasie podzielić się swoimi doświadczeniami i planami na przyszłe działania.

Oba projekty dofinansowane ze środków Programu „Działaj Lokalnie X” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Banie Mazurskie i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Powiązane artykuły