Szanowni Mieszkańcy

Szanowni Mieszkańcy,

kadencja 2014-2018 dobiega końca. Był to dobry czas dla Gołdapi. Zrealizowaliśmy wiele inwestycji, przygotowaliśmy wiele projektów na kolejne lata. 21 października pokazaliście Państwo, że to był dobry kierunek. Kierunek, który chcemy wspólnie kontynuować.

 

 

 

Przy urnach wykazaliście Państwo postawę godną dojrzałego, obiektywnego wyborcy. Nie daliście się zmanipulować i oszukać. Pokazaliście, że potraficie obiektywnie ocenić cztery ostatnie lata i świadomie dokonać wyboru na kolejne.

Dziękuję za oddane na mnie głosy, dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali, dopingowali, życzyli powodzenia. Ta wygrana to ciężka praca wielu cudownych osób, z którymi miałem ogromną przyjemność pracować przy wyborach. Raz jeszcze Wam dziękuję!

Gratuluję i dziękuję również moim kontrkandydatom, którzy swoimi działaniami mobilizowali mnie do jeszcze większego zaangażowania.

Moi Drodzy wierzę, że kolejne lata wspólnej pracy przyniosą wiele dobrego naszej gminie, naszemu miastu, a przede wszystkim naszym mieszkańcom.

Z wyrazami szacunku

Tomasz Rafał Luto

Burmistrz Gołdapi

 

Ogłoszenie płatne


Aktualności

Powiązane artykuły