Sąd oddalił apelację Andrzeja Tobolskiego

Sąd Apelacyjny w Białymstoku I Wydział Cywilny oddalił zażalenie Andrzeja Tobolskiego na orzeczenie Sądu Okręgowego w Suwałkach, w którym zakazał Andrzejowi Tobolskiemu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o tym, że Grażyna Senda była kontaktem operacyjnym SB. Dodatkowo radny ma opublikować przeprosiny na naszym portalu. Niżej treść prawomocnego postanowienia.

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Sąd oddalił apelację Andrzeja Tobolskiego

 1. obserwator

  Tobolski jako ewidentny kłamca przegrywa kolejny proces.
  Problemem nie jest Tobolski. Problemem jest to, że część ludzi wierzy w jego kłamstwa i oszczerstwa. Na szczęście coraz mniejsza.
  Przegrał z Mirosem, przegrał z Hołdyńskim, teraz z Sendą.
  Zapewne przegra jeszcze kilka procesów karnych lub cywilnych.
  Teflonowemu Tobolskiemu to nie przeszkadza.
  Na razie idzie w zaparte i oświadcza, ze nie będzie przepraszał. Mimo wyroków śądów.
  Cóż. Młyny mielą powoli. Ale zmielą i Tobolskiego

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. też obserwator

  jak młyny mielą odpowiedz sobie sam, otwórz link ze strony z oświadczeniem pani, odpowiedz kogo zatrzymali z ok 5 kg narkotykami i bądż kontent, bo ja nie jestem kontent, mende która sprzedaje gówno uczniom,śmieje się ci dupku w twarz, nam wszystkim, należy unieszkodliwić, SKUTECZNIE.,wraz z ekipą która go osłania

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 3. Andrzej

  Do obserwatora. Jeżeli brakuje ci wyobrażni i nie przekracza to twoich zdolności intelektualnych to wejdż na BIP IPN Suwałki i wpisz dane Grażyna Barbara Senda oraz w wyszukiwarce google „Serce matki i prochy syna”
  Dowiesz się więcej i domyśl się czy jakieś dziwne moce mogą stać za taką sprawiedliwością jak orzekają sądy.?
  Jest taki suwalski adwokat ,który dziwnym zbiegiem okoliczności zna się i z Hołdyńskim i z Sendą Właśnie składam informacje do Ministra Sprawiedliwości żeby przyjrzał się kilku sprawom z udziałem tego adwokata i jego wcześniejszej karierze..
  Andrzej Tobolski

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 4. Kazio

  Mam prośbę do radnej Grazyny Barbary Senda Czy może się Pani ustosunkować do swojej martyrologii z dnia 31 08 1979. Czy ktoś Pani groziłnp przykladal pistolet do glowy lub w inny sposób szantazowal?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Ilona

  Panie Andrzeju, proszę się nie poddawać.
  Gołdapiacy Panu wierzą.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Goldapiak

   Proszę pisać we własnym imieniu. Ja jestem goldapiakiem i temu panu nie wierzę!!! Słyszę wiele kłamstw, które z jego ust padają dla określonego celu.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 6. xxx

  Szeryfie nasz przenikliwy pisz na Berdyczów i może jeszcze do Watykanu. Człowieku ogarnij się w końcu. Medycyna poszła do przodu – takie stany już się leczy. Nie bój się wydatków bo NFZ płaci.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. Pr

  Art. 244. Niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych: Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności (…) albo nie wykonuje zarządzenia sądu o ogłoszeniu orzeczenia w sposób w nim przewidziany,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...