Sąd oddalił apelację Andrzeja Tobolskiego

Sąd Apelacyjny w Białymstoku I Wydział Cywilny oddalił zażalenie Andrzeja Tobolskiego na orzeczenie Sądu Okręgowego w Suwałkach, w którym zakazał Andrzejowi Tobolskiemu rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o tym, że Grażyna Senda była kontaktem operacyjnym SB. Dodatkowo radny ma opublikować przeprosiny na naszym portalu. Niżej treść prawomocnego postanowienia.

 

 

 

 

 

 


Aktualności

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Sąd oddalił apelację Andrzeja Tobolskiego

 1. obserwator

  Tobolski jako ewidentny kłamca przegrywa kolejny proces.
  Problemem nie jest Tobolski. Problemem jest to, że część ludzi wierzy w jego kłamstwa i oszczerstwa. Na szczęście coraz mniejsza.
  Przegrał z Mirosem, przegrał z Hołdyńskim, teraz z Sendą.
  Zapewne przegra jeszcze kilka procesów karnych lub cywilnych.
  Teflonowemu Tobolskiemu to nie przeszkadza.
  Na razie idzie w zaparte i oświadcza, ze nie będzie przepraszał. Mimo wyroków śądów.
  Cóż. Młyny mielą powoli. Ale zmielą i Tobolskiego

 2. też obserwator

  jak młyny mielą odpowiedz sobie sam, otwórz link ze strony z oświadczeniem pani, odpowiedz kogo zatrzymali z ok 5 kg narkotykami i bądż kontent, bo ja nie jestem kontent, mende która sprzedaje gówno uczniom,śmieje się ci dupku w twarz, nam wszystkim, należy unieszkodliwić, SKUTECZNIE.,wraz z ekipą która go osłania

 3. Andrzej

  Do obserwatora. Jeżeli brakuje ci wyobrażni i nie przekracza to twoich zdolności intelektualnych to wejdż na BIP IPN Suwałki i wpisz dane Grażyna Barbara Senda oraz w wyszukiwarce google „Serce matki i prochy syna”
  Dowiesz się więcej i domyśl się czy jakieś dziwne moce mogą stać za taką sprawiedliwością jak orzekają sądy.?
  Jest taki suwalski adwokat ,który dziwnym zbiegiem okoliczności zna się i z Hołdyńskim i z Sendą Właśnie składam informacje do Ministra Sprawiedliwości żeby przyjrzał się kilku sprawom z udziałem tego adwokata i jego wcześniejszej karierze..
  Andrzej Tobolski

 4. Kazio

  Mam prośbę do radnej Grazyny Barbary Senda Czy może się Pani ustosunkować do swojej martyrologii z dnia 31 08 1979. Czy ktoś Pani groziłnp przykladal pistolet do glowy lub w inny sposób szantazowal?

 5. Ilona

  Panie Andrzeju, proszę się nie poddawać.
  Gołdapiacy Panu wierzą.

  1. Goldapiak

   Proszę pisać we własnym imieniu. Ja jestem goldapiakiem i temu panu nie wierzę!!! Słyszę wiele kłamstw, które z jego ust padają dla określonego celu.

 6. xxx

  Szeryfie nasz przenikliwy pisz na Berdyczów i może jeszcze do Watykanu. Człowieku ogarnij się w końcu. Medycyna poszła do przodu – takie stany już się leczy. Nie bój się wydatków bo NFZ płaci.

 7. Pr

  Art. 244. Niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych: Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności (…) albo nie wykonuje zarządzenia sądu o ogłoszeniu orzeczenia w sposób w nim przewidziany,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.