Ruszyła kampania bezpośrednia

Wybory samorządowe za dwa tygodnie, kandydaci i grupy wyborcze proponują różne metody kampanii. Jedną z nich są kontakty bezpośrednie, czyli festyny i  rozmowy z kandydatami. Dziś na placu Zwycięstwa prze zegarze słonecznym miało miejsce spotkanie kandydata na burmistrza Tomasza Luto wraz z kandydatami na radnych i mieszkańcami.

 

 

Chętni mogli prywatnie porozmawiać z kandydatami. Dzieciom zorganizowano miejsce do zabaw. Serwowano między innymi kartacze.

Wczoraj odbyło się spotkanie z ugrupowaniem Andrzeja Tobolskiego. Za parę dni kolejne spotkania – między innymi z parlamentarzystami, organizowane przez inne ugrupowania wyborcze.


Aktualności

Powiązane artykuły

27 komentarzy do “Ruszyła kampania bezpośrednia

 1. Anonim

  W związku z tym nasuwają się pytania:
  1) ile zapłacił KWW Nasza Gołdap za obsługę tej imprezy przez OSiR?
  2) czy i kto o tym decyduje, inne komitety mogą liczyć na taką samą życzliwość OSiRu?
  3) czy dalej T. Luto będzie utrzymywał publicznie brak porozumienia z A. Tobolskim? Przecież widać było jak obaj wspierają się.
  4) co z remontem Domu Kultury? Miał się zakończyć do 30 września! Bardziej niż ten festyn wyborcom przydałoby się kino!
  5) czy w końcu po ponad 2 latach zakoñczył się remont Placu Zwycięstwa? I co się stało z tym oświetleniem zastąpiionym przez chamskie blachy?!
  6) czy to już było oficjalne pożegnanie T. Luto – Oby!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Ha ha ha

  Polecam obejrzeć na fb filmy KWW Dla Gołdapi! Tam jest sama niewygodna prawda dla Lutego i jego kandydatów. Nam nie potrzebny jest taki blichtr jak dzisiaj na placu! A na spotkaniu u Tobolskiego było raptem 13 osób, w tym chyba sami kandydaci Ale frekwencja!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Iza

   A ja nie polecam tych filmików. Bo ktos kto nie ma w sobie wstydu odejsc od koryta nie jest wart zainteresowania. A M.M. nie zatrudnial swoich ? Nie otaczal sie wianuszkiem ? Ludzie otworzcie oczy. Kielbasa wyborcza i teksty typu ze p. W.H. bedzie lepszym gospodarzem niz obecny bo juz gorszym nie mozna byc sa nie na miejscu. Czysta kampania panowie, CZYSTA a nie brudy…

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Jadwiga

    Tak Iza masz rację,lepiej bylo oddać biednym.Żałosne,żałosne.Komu ten Pan robi kampanie.Dla mnie to tylko swiadczy o tym ze caly czas przez 4 lata ktos tylko szukal.Jeżeli Pan W.H jest taki sam to ja dziękuję.Gadacie na T.A a co robicie.Powinniscie dac przyklad a tak….ŻAŁOSNE.UDAWAĆ TERAZ TO KAZDY MOZE.Dobry koncert życzeń na wioskach.A tak sie smiali ze Luto z wioski a teraz szukacie tam poparcia.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
   2. Anonim

    Tak kim otaczal sie Pan M.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
   3. Maryjan

    A jak ktoś jest brudny to jak nie prać brudów? Ogarnij się kobieto zacznij myśleć. A ten jego kumpel T(fragment usunięty przez redakcję) to taka czysta postać? Nie mów tylko że jak nie ma zarzutów prokuratorskich to nie umoczył. TO że ktoś się otaczał wianuszkiem i miał dwór nie usprawiedliwia że następcy też wolno,. Przecież pod takimi hasłami poszedł do wyborów a teraz ty mówisz że skoro tamten mógł to i ten może?? To gdzie te zmiany? Fajnie jest oczekiwać czystej kampanii a samemu obsmarowywać innych. Już sam fakt popierania Lutego przez Tobolskiego powinna dać dużo do myślenia rozsądnie myślącym ludziom. Tym mniej rozsądnie tez.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
   4. Ela

    Dobrze mieć takiego harcownika jak Tobolski – na każdego wyleje wiadro pomyj żeby pomóc Lutemu. Ale Tomasz jest święty i prosi o czystą kampanię wyborczą. Elegancik w ciasnych portkach.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. Jadwiga

     Kto powiedział ze Tobolski jest za Luto.On nie jest za tamtymi wiec wybral Luto.Wie zostal mu jedny.Specjalnie to robicie.Nie powiem kto teraz wlozyl garnitury i wyglada i udaje.Usuwane wpisy a co dzieje sie na profilach pana A.C.i W.H. i innych ale ludzie szybko kopiuja i wysylaja dalej.I tu jest ciekawie.A pamietam dobrze jak bylo Luto ze wsi..Bo wioska jaka.A teraz jeździcie i prosicie o glosy.To niech wioska glosuje na wioche jak to mówicie.Ludzie na wsi to wspaniali ludzie teraz prosicie..Żal d.s..Ale to jest najlepsze Tomasz rowerem do pracy bo daleko od ludzi jestes,a oni tak blisko.Obudzili sie.

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...
     1. Manolo

      Co ty Jadźka majaczysz. Opaliłas się ziołem czy opiłaś?

      Nikt jeszcze nie głosował.
      Please wait...
 3. Kartacze wyborcze smakowały

  A, OSIR, to sprzęt i ludzi na promocyjną imprezę dyrektora osirowskiego i komitetów Lutowych ( jest ich tyle, że nikt normalny nie spamięta nazw) to wydelegowywał w ramach godzin pracy, czy nadgodzin. I pracownicy to z nakazu dyrektora – kandydata w wyborach, czy tak sami z siebie na ochotnika obsługiwali imprezę. Może Redakcja coś tam wie, jak to Redakcja?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   A jesteś pewien ze to z Osiru.Tylko gadac potraficie.Zazdrość i opluwanie.A moze wkurza Was to ze ludzie sa za Tomkiem i wszyscy chcą pomagać.Tomasz trzymaj sie.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 4. Ruda

  Na ten temat chyba będzie musiał wypowiedzieć się Komisarz Wyborczy.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 5. Andrzej

  Do ha ha ha Nie wiem jakie masz wykształcenie ,ale z liczeniem to kiepsko ponieważ na spotkaniu było 21 osób. .Sam zorganizuj spotkania, pokaż ludziom co potrafisz, Żebyście podpisywali się pod swoimi komentarzami byłoby wiadomo kto zacz,ale najłatwiej jest dowalić komuś zza węgła.
  Prymitywne i tchórzliwie.A co do Anonima to odpowiem wprost .Tak wspieram Tomasza Luto i wolę jego niż Mirosa czy Ciołka (czytaj Hołdyńskiego) Mam nadzieję ,że ci trzej szkodnicy odejdą na zawsze z życia publicznego.
  Andrzej Tobolski

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Andrzejku oj Andrzejku

   Powinieneś jeszcze Panie Tobolski napisać, że Luto równa się Wasilewski i Ostrowska. Przecież to nie Luto wszystkim kieruje, nie jest samodzielny. Reszta z jego komitetu to figuranci.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 6. ktoś

  Do widzenia Wam -miał powiedzieć mierny burmistrz..Ale zapomniał, jak zobaczył tyle ludzi. I pewnie już nie zdąży podziękować.A kartacze to sponsor który kandyduje do samorządu- Mazurska 6, Turystyczna ?. Ludzie- zamiast kiełbasy były kartacze. Żałosna kampania – czy ty pomysł radnej C.O-bo ona wyjątkowo lubi wpadać na takie pomysły ale też zapożycza od ludzi.Jarmark i uśmieszki nic więcej – a powinna być konkretna debata z mikrofonem !Do widzenia burmistrzu.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 7. TRUDNE PYTANIA

  No to jest dobre. Towarzystwo pisze – czas na rozwój, pisze ile to firm sprowadziło do Gołdapi i ile miejsc utworzyło w strefie ekonomicznej, ile to „ściągnęło” milionów inwestycji, a na swoim profilu FB wykasowuje wpisy i komentarze na ten temat. Za trudne pytania?
  Blokują też konkretne osoby, aby publicznie nie zadawały właśnie takich trudnych pytań.
  Czysta propaganda.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 8. Zorientowany

  Czy ta buda handlowa otwarta w czasie imprezy postawiona jest nadal w tym miejscu legalnie? Czy jest obecnie na to umowa i czy gmina bierze pieniądze za dzierżawę tego miejsca ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Zorientowany

   Buda handlowa po opublikowaniu w/w komentarza szybko zniknęła z placu. Trzeba chyba zrobić zapytanie publiczne do burmistrza czy opłacona była dzierżawa za postawienie tej budy we wrześniu i październiku.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 9. Irka

  W innych miastach też są organizowane tego typu spotkania w centrum miasta i nie jest to negowane tak jak u nas.Teraz po jedziecie,ale fajnie wczoraj było ustawiać się po 5 razy w kolejce i jeść kartacze.Fajne przedsięwzięcie takie spotkanie,można się poznać .Dzieci miały zabawę.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 10. Pietia z Wasilkowa

  Cieniutko z frekwencją jak na takie ambicje naszego dyktatora.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   No jeszcze lepszy ktos z tatusiem jak zwykle z obstawa.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 11. OLEK

  Dzisiaj pojawił się nowy, kolejny odcinek filmu o obecnym królu, pojawił się też mem na jednym z lokalnych grup na FB. Pojawiły się też kolejne komentarze tu i tam typu, że jest to żałosne, nie na miejscu, chamstwo, jak tak można coś takiego robić. Zastanawiam się co ci ludzie myślą, że tak usprawiedliwiają obecną władz za to co jest w tych filmach i memie, zastanawiam się czy TO właśnie nie jest żałosne, chamskie, niemoralne ? Jak tłumaczą to co jest tam pokazane? Czy jak obecna władza wypuści w końcu film, gazetkę, mema na swoich konkurentów a zapewne niebawem to uczyni, czy wtedy też będę te same osoby pisać że to żałosne, chamstwo i że jest to niemoralne , nie czysta gra. Uważam że jest to otwarcie oczu niektórym osobom, bo szybko zapominamy co nam obiecano podczas poprzednich wyborów. Niestety według mnie nieuczciwe i niemoralne jost to że zrobiono z nas ciemny lud, który łyknął wszystko ja czuje się okłamany panie Luto. Dobry film.
  A co wy myślicie ?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Anonim

   Widze tylko ze Pan M.M nie potrafi pogodzić sie z porażką i co wyprawia.Myślałam ze Jestescie poważnymi ludzmi a tu bajki,filmiki.Dziekujemy dzieki Wam simieja sie z Gołdapi.Spojrzcie w lustro wszyscy.Widzicie coś bo polowa Goldapi tak i nie chcecie tego usłyszeć.ZALOSNA KAMPANIA.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 12. Mały Kazio

  Wszyscy, którzy negują powyższe spotkanie powinni zrobić protest głodowy,nie zamawiać obiadów i pizzy z Mazurska6 i Inspiracja.Jak nie protest,powinni stać się freganami.W większości sklepów wiszą plakaty Nasza Gołdap i Nasz Powiat,strajkujmy i stańmy się również nudystami.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 13. KONSTYTUCJA

  a może coś na temat tego co wstydzi się swojej partii i startuje bez loga Przykre i Smieszne

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 14. Anonim

  Panie M.M zamiast nagrywać te filmiki trzeba bylo dac chorym dzieciom,tyle cierpienia .a tu tyle na beznadzieja.Panie W.H.wszystkim się oczy otwierają.Te zdjęcia .Żałosne

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Dyktatorek

   Anonim ( Andrzej ) żałosne jest to że ci wszyscy dostali posady za nasze pieniądze. Żałosne to że ludzie nie komentują tego co widzą, tylko między sobą piszą i mają niezły ubaw. Nie piszą bo się boją zemsty króla i jego pachołków. Ale lizusy obecnego Króla muszą się podlizać, to właśnie oni są żałośni. Kandydat na króla w poprzedniej kampanii wyborczej ganił kumoterstwo starego króla. Ale teraz Król zmienił zdanie i popiera kumoterstwo, to właśnie jest żałosne anonimie Andrzeju. A lizusy kumoterstwanie widzą.
   Jak czytam komentarze obecnego króla na fb to mam wrażenie że boi się, oj boi się. Co będzie królu jak przegrasz. Mam nadzieję, że odwrócą się od ciebie ludzie jak ty od ludzi odwróciłeś się jak doszedłeś do władzy. Jeden Rycerz odważny na poprzedniej sesji prawdę o tobie królu powiedział jaki jesteś, podawanie ręki, pokazywanie palca. Pozdrawiam lizusów i wazeliniarzy
   Atak jest przejawem lęku Panie Królu, nerwy puszczają, oj puszczają …

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...