KONKURS LITERACKI Posłuchaj „Baju, baju, baj… z morałem”

Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi zaprasza wszystkie osoby pełnoletnie do udziału w konkursie literackim „Baju, baju, baj… z morałem”. Konkurs realizowany jest w ramach projektu pn: „ON, TY I JA – RAZEM NA SZLAKU BEZPIECZEŃSTWA POWIATU GOŁDAPSKIEGO” dofinansowanego z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka.

 

 

 

Bajkowe opowieści uczą reguł dobra i zła oraz wpajają wzory prawidłowych zachowań. Taka forma przekazu pozwoli przedstawić, jakie niebezpieczeństwa można spotkać na drodze w cyberprzestrzeni czy też w kontaktach z nieznajomymi oraz jak ich uniknąć. Popularyzacja wiedzy na ten temat jest bardzo ważna, ponieważ wpajając zasady bezpieczeństwa dzieciom, mamy pewność, że będą one procentowały przez całe życie.

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, która do 26 października prześle opowiadanie własnego autorstwa spełniające warunki konkursu.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowych Starostwa Powiatowego w Gołdapi oraz Komendy Powiatowej w Gołdapi. Na laureatów oprócz publikacji książkowej czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu literackiego

Serdecznie zapraszamy


Aktualności

Powiązane artykuły