Dzień Uśmiechu u Przedszkolaków z SP3

Uśmiech i pogoda ducha jest niezbędny w życiu i pomaga znieść przeciwności losu, uczy dystansu do drobnych niepowodzeń.

 

 

 

 

W Oddziałach Przedszkolnych przy SP3 w Gołdapi zorganizowany został 5 października Dzień Uśmiechu. Tego dnia na dzieci czekała niespodzianka. Wszystkie grupy odwiedziły niesamowite postacie z filmów animowanych: „Kraina lodu” i „Franklin”. Podczas tej wizyty radosne uśmiechy na twarzach dzieci nie miały końca.

W przedszkolu czekało również wiele innych atrakcji. Były zabawy przy muzyce, pokaz śmiesznych minek, konkursy i zadania dla dzieci takie jak słodki uśmiech oraz malowanie farbami radosnej, żółtej buźki. W nagrodę za cudowne uśmiechy wszyscy dostali cukierki, lizaki, ordery uśmiechu oraz balony z emotikonami.

Był to naprawdę radosny, uśmiechnięty dzień i oby jak najczęściej uśmiech gościł na twarzach naszych przedszkolaków oraz mieszkańców naszego miasta.


Aktualności

Powiązane artykuły