Uderzył w drzewo na „podwójnym gazie”

Jazda pod wpływem alkoholu była najprawdopodobniej przyczyną wypadku, do którego doszło nocą w miejscowości Marlinowo. Nietrzeźwy 59-latek kierując toyotą stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Razem z pasażerką trafił do szpitala.

 

 

 

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy (9 sierpnia) około 01:25 na drodze na trasie Kociołek – Czarne w Marlinowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że podróżujący osobową toyotą 59-latek, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, po czym samochód uderzył w drzewo.Przybyłe na miejsce służby ratunkowe udzieliły pomocy kierowcy i jego pasażerce. Oboje zostali zabrani do szpitala. Jak ustalili policjanci kierujący był nietrzeźwy.

59-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.Policjanci wyjaśniają szczegóły zdarzenia i po raz kolejny apelują do kierowców o trzeźwość za kierownicą. Apelujemy również do osób, które są świadkami sytuacji, gdy za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Reagując zdecydowanie na tego typu zagrożenia niejednokrotnie ochronimy ludzkie życie i zdrowie.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły