Krajobrazy Polski na bluzeczkach malowane

Piękno naszej Ojczyzny można przedstawiać na wiele sposobów. W lipcu uczestnicy warsztatów uwiecznili je malując na bluzeczkach. Okazało się, że nie trzeba mieć wielkich zdolności plastycznych, ale ważne są chęci i pomysł. Kiedy jednak brakuje weny twórczej, można skorzystać z Internetu lub zasięgnąć rady koleżanki lub kolegi.

 

 

 

 

W trakcie kilkugodzinnych warsztatów dzieci i młodzież z zapałem i w skupieniu tworzyli swoje piękne prace. Młodzi gołdapianie najbardziej upodobali sobie krajobrazy polskich gór i takich motywów było na bluzeczkach najwięcej.

Zachęcamy wszystkich do poznawania Polski i przedstawiania cudownych polskich krajobrazów na tkaninach i nie tylko.

Warsztaty malowania bluzeczek zorganizowało Stowarzyszenie „Emerytowanych policjantów” w Gołdapi w ramach projektu „Pod lasem – o Polsce”.

Małgorzata Wojciechowska-Gutowska


Projekt „Pod lasem – o Polsce” realizowany jest ze środków Programu „Działaj Lokalnie XI” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Stowarzyszenia Gołdapski Fundusz Lokalny, Gminy Gołdap i Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości Regionalnej w Gołdapi realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny.

Powiązane artykuły