Dwunastolatka wjechała rowerem wprost pod samochód

Policjanci z Gołdapi wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który wydarzył się w Barciach w gminie Dubeninki. W wyniku zderzenia z osobowym volkswagenem ranna została 12 – letnia rowerzystka. Dziewczynka trafiła do szpitala.

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj (14.08) kilka minut przed 16:00. Oficer dyżurny gołdapskiej policji przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem 12-letniej rowerzystki. Do zdarzenia doszło na trasie Dubeninki – Kociołek (droga wojewódzka W-651) w Barciach gm. Dubeninki. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki oraz śledczy z technikiem policyjnym.

Interweniujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do wypadku doszło, gdy 12-letnia rowerzystka wyjeżdżała z drogi dojazdowej do posesji. Dziewczynka wjechała wprost na jezdnię, gdzie w tym czasie przejeżdżał volkswagen Vento. Doszło do zderzenia. Ranna dziewczynka z urazem głowy i nogi została przetransportowana do szpitala. 39-letniemu kierowcy i jego pasażerce nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący autem był trzeźwy.

Droga w tym miejscu przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy przez miejscowości Łoje i Bludzie.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Dwunastolatka wjechała rowerem wprost pod samochód

  1. Ruda

    I będzie takich wypadków więcej jeśli nadal będą protesty przeciwko przebiegowi renowacji drogi 651. Dyr. Królikowski zapowiedział: „będziecie protestować, pieniądze na renowację dostanie Morąg. Oni tam tylko czekają na te 100 mln.” Będą protesty – nie będzie robiona droga – będą wypadki.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...