Niech żyje bal!

Trzecioklasiści z Gimnazjum w Dubeninkach bawili się na zorganizowanym przez rodziców balu. Impreza odbyła się w restauracji „Matrioszka” w Gołdapi. Uroczystość otworzyła pani dyrektor gimnazjum Wanda Werchowicz, witając „bohaterów wieczoru – uczniów klas trzecich.

 

 

 

Skierowała do nich ciepłe słowa, wspomniała z sentymentem czas, kiedy rozpoczęli naukę w gimnazjum. Chwila była wyjątkowa, wszyscy wyglądali pięknie i elegancko. Następnie głos zabrały: wychowawczyni klasy III b – Wioletta Szeszko i przewodnicząca Rady Rodziców – p. Anna Stypułkowska, które w krótkich słowach życzyły wyśmienitej zabawy.

Po posiłku gimnazjaliści przenieśli się na parkiet, gdzie bawili się w rytmach muzyki serwowanej przez DJ-a Cybula, który przeniósł nas we wspaniałe klimaty muzyczne, tak, że nogi same podskakiwały do tańca.

Dużą atrakcją wieczoru był spektakl ogniowy w wykonaniu Grupy Teatru Ognia FLASH ZONE Dom Kultury w Gołdapi, do którego należy także nasza uczennica – Kamila Staszkiewicz. Pokaz zrobił na nas duże wrażenie, był niesamowity, wspaniały i efektowny.

Nasi uczniowie pokazali, że potrafią się bawić i świętować. Dla wielu z nich ten bal to wyjątkowe i ważne przeżycie. Na pewno będą miło wspominać ten wieczór, który skończył się zdecydowanie za szybko…

I ja tam byłam i co zobaczyłam dla was przekazałam.


Aktualności

Powiązane artykuły