Nie żyje 57-letni mężczyzna – policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Grabowo. Kierujący samochodem audi uderzył w wychodzącego ze sklepu mężczyznę. Niestety w wyniku zdarzenia 57-latek zmarł. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

 

 

 

 

W poniedziałek (02.07) o 16.40 dyżurny gołdapskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie gm. Gołdap. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. W zdarzeniu brał udział jeden samochód.

Jak ustalili funkcjonariusze, 22-letni kierowca audi na łuku drogi z nieznanych w chwili obecnej przyczyn stracił panowanie nad pojazdem uderzając w budynek. W wyniku uderzenia samochód obrócił się i uderzył tyłem w wychodzącego ze sklepu mężczyznę.

 

Niestety, pomimo podjętej na miejscu akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. 22-letni mieszkaniec gminy Gołdap był trzeźwy. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady zdarzenia.

Okoliczności wypadku zostaną dokładnie zbadane w toku śledztwa prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Nie żyje 57-letni mężczyzna – policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

 1. Edward

  Dalej tolerujcie nagminne przekraczanie prędkości w Grabowie… W szczególności w okolicy kościoła, sklepu gdzie zaistniał wypadek oraz tzw. „starej szkoły”.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. Pieszy

  Jak zwykle wypadek spowodowany przez młodocianego szaleńca. Tyle już było podobnych wypadków, a oni nadal nie wyciągają wniosków i szerzą brawurę. Ten też do tej pory pewnie myślał, że jest królem dróg i nic się nie stanie. Inni odpadli z gry a on wszedł na kolejny poziom. Do wczoraj.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...