Dni Gołdapi rozpoczną się otwarciem wystawy fotografii i rysunku

Tegoroczne Dni Gołdapi rozpoczną się otwarciem wystawy fotografii i rysunku pt.”Kobiety jak te kwiaty”. Autorami prac są: Agnieszka Milinkiewicz, Ewa Markiewicz-Buczyńska, Beata Szumlińska, Jarosław Jasiński z udziałem studentek Uniwersytetu III wieku.

 

 

 

Zapraszamy 11 lipca o 18.00 do Galerii K-2 Domu Kultury.

Powiązane artykuły

2 komentarzy do “Dni Gołdapi rozpoczną się otwarciem wystawy fotografii i rysunku

 1. S

  Niestety pod programem OSiRu na wakacje wyłączone są komentarze. A chcielibyśmy zapytać Mariusza Kowalczuka czy to jest żart? Kilka lat temu tyle wydarzeń organizowanych było w jednym tygodniu wakacyjnym. A teraz? Poza tym, dzięki serdeczne za rozwalenie na cały maj, czerwiec, lipiec i pewnie sierpień plaży miejskiej. Nikt nie chce odpoczywać na placu budowy. Gdybyś nie wiedział o co w tym chodzi. Prawda, ty nie wiesz. Jesteś namaszczony przez Lutego do innych spraw. To może jeszcze jedno: co z zapowiedziami pana Luto o tartanowej bieżni na stadionie. Minęły już 4 lata. Kolejna złamana obietnica?

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ktoś

  Na plaży miejskiej jedna wielka budowa- remont.Zapewne do zimy.Jak w takich warunkach można wypoczywać?dlaczego burmistrz który wszystkim wokoło się chwali fotkami nie wiesza fotek rozwalonej plaży?Sezon letni dla mieszkańców i turystów do tyłu!..ale wybory coraz bliżej!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...