Święto Rodziny w „Trojce”

W piątek dzieci z klasy 3e wystąpiły w montażu słowno-muzycznym z okazji Dnia Rodziny zorganizowanym w szkole muzycznej. Na przedstawienie przybyło mnóstwo gości. Montaż składał się z wierszy dedykowanych wszystkim członkom rodziny. Dzieci na scenie czuły się bardzo swobodnie.

 

 

 

 

Z radością zaśpiewały piękne piosenki oraz wykonały „Taniec kwiatów”. Nie zabrakło cudownych życzeń, mnóstwa ciepłych słów i wzruszeń najbliższych, którzy siedzieli na widowni. Dzieci swym występem chciały podziękować rodzicom za miłość i troskę. Chciały też pokazać dziadkom, jak ważni są w ich życiu i że zawsze o nich będą pamiętać.

Dni Rodziny to wspaniała okazja, by porozmawiać o najważniejszych wartościach – miłości, przyjaźni, bezpieczeństwie domu. Dzień ten okazał się bardzo udany, czego dowodem były uśmiechnięte buzie dzieci i ich bliskich.

Naszym mottem są słowa „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”. Co roku, podczas rodzinnych spotkań w szkole, przekonujemy się o sile tej wielkiej miłości. Jest to dla nas dowód na to, że warto organizować tak ważne uroczystości, by jeszcze bardziej integrować wszystkie pokolenia.

Beata Galińska

 


Aktualności

Powiązane artykuły