Strefa Kibica w SP 3

W dniu pierwszego meczu Polskiej reprezentacji Narodowej uczniowie i nauczyciele szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi zorganizowali „Strefę Kibica” na szkolnym placu. Uczestnicy ubrani byli w barwy narodowe oraz wyposażeni w gadżety kibica. Wspólnie ćwiczyli okrzyk zwycięstwa i dopingu na miarę mistrzów świata.

 

 

 

 

Powiązane artykuły

4 komentarzy do “Strefa Kibica w SP 3

 1. 0 1

  Jakie kibicowanie taki wynik

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
 2. ktoś

  Strefa kibica – to kasa.Wszędzie kasa! W Szkole nr 3 nauczyciele zorganizowali się razem z rodzicami bez kasy- czyli można!A zadziwia mnie myślenie dyr. OSiR który w ostatniej chwili 'wpadł” na pomysł strefy i otrzymał od Burmistrza ok 100 tys zł na strefę(prawie roczny BUDŻET OBYWATELSKI. To jest rozrzutność!!Jak to się ma do mieszkańców wsi położonych z dala od Gołdapi?Autobusy PKS przywiozą za darmo? .Burmistrz lekką ręką ’ rozdaje” także moje pieniądze.Do jesieni coraz bliżej oraz do zmian gołdapskiej władzy!

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Oj, chyba nieprawdziwa informacja co do kwoty – zapytamy…

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. J

    Redakcja ma rację. Dobrze byłoby to wyjaśnić. Ale jak by tam nie było z kwotą to wydawanie takich pieniędzy poza budżetem (bo w budżecie tego nie ma!) jest zastanawiające. A może ten sprzęt został wypożyczony? Choć leżaczki z logo Gołdapi to już chyba na stałe :).

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...