Audi wjechało do rowu. Do kierowcy wezwano śmigłowiec

Policjanci, ratownicy medyczni i strażacy pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Boćwinka w gminie Gołdap. 32-latek kierujący audi z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze a następnie do rowu i jechał tak przez kilka metrów do zatrzymania się na skarpie. Mężczyzna został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala.

 

 

 

 

Wypadek miał miejsce wczoraj (28.06) około godz. 06:40 na drodze wojewódzkiej nr 650 w Boćwince. Tam, 32-letni mężczyzna kierujący audi z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze a następnie do rowu i jechał tak przez kilka metrów do zatrzymania się na skarpie. Na miejscu pracowali policjanci strażacy oraz ratownicy medyczni. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna wracał do domu z nocnej zmiany w pracy. 32-letni mieszkaniec gminy Banie Mazurskie jechał sam, był trzeźwy. Z podejrzeniem urazu kręgosłupa został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala. Na chwilę obecną policja bada przyczyny zdarzenia.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze bez względu na panującą na zewnątrz aurę. Wielu kierowców zbyt lekkomyślnie wciska pedał gazu w swoim samochodzie, nie biorąc pod uwagę jakie konsekwencje może przynieść to nie tylko dla nich ale również innych uczestników ruchu drogowego. Prędkość to jedna z głównych przyczyn wszystkich zdarzeń drogowych. Podczas wypadku żaden kierowca nie oszuka praw fizyki.

Pamiętajmy, aby za kierownicę wsiadać zawsze wypoczętym i bezwzględnie trzeźwym.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Audi wjechało do rowu. Do kierowcy wezwano śmigłowiec

  1. marzena

    Trudno jest być wypoczętym ,jak wraca się ze zmiany nocnej a do domu trzeba dojechać czasem kilkanaście kilometrów……

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...