Spotykają się w każdą środę

W każdą środę w Bibliotece Publicznej w Gołdapi odbywają się spotkania miłośników i kolekcjonerów gier planszowych. Podczas kwietniowych spotkań zagraliśmy w wiele ciekawych, emocjonujących gier, przy których jak zwykle świetnie się bawiliśmy. „Tajemnicze podziemia” skłaniały do tworzenia labiryntów, w których próbowaliśmy zebrać jak najwięcej skarbów omijając przy tym potwory.

 

 

 

W „Zakazanej wyspie” wspólnie próbowaliśmy zebrać wszystkie artefakty i wydostać się helikopterem z przystani głupców, co nam się udało. W grze „Abyss” dzięki gromadzonym perłom mogliśmy zakupywać Lordów, dzięki którym zdobywaliśmy umiejętności i gromadziliśmy punkty. „Red7” umożliwiło nam zabawę kolorowymi cyframi, zaś w grze „Splendor” zbieraliśmy kamienie szlachetne, co pozwoliło na zakupienie kart z punktami.

To tylko część z licznych gier, które dostarczają nam dużo frajdy i dobrej zabawy. Na spotkaniach czas upływa nam zawsze przyjemnie i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania, na które może przyjść każdy, kto ma czas i ochotę na wspólną rozrywkę przy „planszówkach”.

(Red. BP)


Aktualności

Powiązane artykuły