Spotkały się z wieloma pisarzami przy okazji promując nasze miasteczko

W dniach 17- 20 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się Międzynarodowe Targi Książek. Nieformalna grupa Gołdapskie Babeczki Czytają pojechały tam by spotkać się z pisarzami i zaprosić ich na swoje cykliczne spotkania, które pod hasłem „Wieczór przy dobrej kawie i książce” odbywają się w gołdapskiej kawiarni Kafeterium. Był to bardzo udany czas, babeczki rozdały wiele zaproszeń, spotkały się z wieloma pisarzami przy okazji promując nasze miasteczko.

 

 

 

O ich inicjatywach i poczynaniach można poczytać na fanpage Gołdapskie Babeczki Czytają. Kolejne spotkanie planowane jest na koniec czerwca a wezmą w nim udział aż trzy topowe polskie pisarki, które przy okazji chcą poznać okolice i walory Gołdapi. Kto wie, może kolejne akcje ich powieści zostaną osadzone właśnie tu w Gołdapi.

Powiązane artykuły