Korzystając z przepięknej majowej pogody wybrali się na wycieczkę do Trójmiasta

Korzystając z przepięknej majowej pogody, uczniowie trzech klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi (4a, 4b i 4c), wraz z wychowawczyniami, wybrali się na wycieczkę do Trójmiasta. Program był bardzo napięty!

 

 

 

 

W czwartek, 10 maja, zwiedzaliśmy piękną gdańską Starówkę, popłynęliśmy statkiem na Westerplatte oraz zobaczyliśmy Sopot. Po porannej wizycie w Centrum Hewelianum i Papugarni w Gdańsku, kolejny dzień (11 maja), spędziliśmy już w Gdyni. Tam obejrzeliśmy statek – muzeum Dar Pomorza, przespacerowaliśmy się Skwerem Kościuszki oraz podziwialiśmy piękną florę i faunę w Gdyńskim Oceanarium.

– Najbardziej podobało nam się Papugarium, ponieważ ptaki były kolorowe, bardzo przyjazne, można było je karmić i chętnie siadały na ramionach – Lena Łobanowska, Ola Bartoszuk i Julia Przyborowska kl. 4a.

– Najmilszym wspomnieniem z wycieczki była zabawa na plaży w Sopocie i chlapanie się w morzu – Gabrysia Osiecka kl. 4b.

– Ogromnie podobał się nam rejs pirackim statkiem na Westerplatte. Kelnerzy byli bardzo mili, widoki wspaniałe. Na długo zapamiętamy też nocowanie w hotelu – było wesoło i sympatycznie! – Maja Kasperuk i Oliwia Górska kl. 4c.


Aktualności

Powiązane artykuły