Kolejny odjazdowy rajd za nami…

Odjazdowy Bibliotekarz to rajd rowerowy, który na stałe wpisał się w kalendarz imprez Biblioteki Publicznej w Gołdapi. 19 maja tuż po 10.00 miłośnicy książek, rowerów i bibliotek ruszyli spod budynku biblioteki do placówki Państwowej Straży Pożarnej, która przygotowała pokaz swojego sprzętu.

 

 

 

Po odwiedzinach w straży pojechaliśmy na teren byłych obiektów wojskowych Gołdap-Botkuny, gdzie czekał już na nas pan Paweł ze swoimi ludźmi, by pokazać
i umożliwić nam strzelanie do tarczy. Po emocjonującej rozgrywce na strzelnicy przejechaliśmy Promenadą Zdrojową udając się do Lasu Kumiecie, by wspólnie rozpalić ognisko i upiec pyszne kiełbaski. Nieco zmęczeni i głodni mogliśmy w końcu odpocząć przy pięknej pogodzie na łonie natury. Uczestnicy rajdu nie kryli zadowolenia z tak spędzonego czasu, a my szczęśliwi z powodzenia kolejnej imprezy naładowaliśmy się pozytywnie na kolejne, bo nic tak nie buduje i motywuje do dalszego działania jak radość ludzi!

Bardzo dziękujemy za wsparcie rajdu: Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi, 15. Gołdapskiemu Pułkowi Przeciwlotniczemu, Nadleśnictwu Gołdap, panu Pawłowi Kropiwnickiemu – Dowódcy Sekcji AIR SOFT GUN 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego oraz panu Piotrowi Wasilewskiemu – prezesowi Fundacji Rozwoju Regionu Gołdap.


Aktualności

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “Kolejny odjazdowy rajd za nami…

  1. Vorp

    Czy mogę spytać, co taki program Rajdu miał wspólnego z biblioteką? z czytelnictwem?

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...