Gołdapscy pingpongiści zagrali w Starym Folwarku

W miniony weekend na zaproszenie pać – Pauliny Remiszko i Mirosławy Miżejewskiej – zawodnicy z naszego miasta rozegrali Wiosenny Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Suwałki. Zawody odbywały się 12-13 maja w w sali gimnastycznej nowo wybudowanego obiektu Szkoły Podstawowej w Starym Folwarku.

 

 

 

 

 

Organizatorom turnieju zawodnicy z Gołdapi wręczyli upominki, których sponsorem było Starostwo Powiatowe z Gołdapi oraz Gmina Gołdap.

Turniej został rozegrany w czterech kategoriach (skrzat, młodzik, szkoły gimnazjalne + VII klasy SP oraz w kat. OPEN).

Gołdapianie wywalczyli jedno pierwsze miejsce, dwa drugie, jedno trzecie miejsce oraz dwa czwarte miejsca.

Wyniki:

Kategoria kl. I-III:

  1. Aleksander Słowikowski – Słobódka;
  2. Piotr Pawłowski – Pisanica;
  3. Dominik Dzikoński – Pisanica;
  4. Magdalena Gajewczyk – Pisanica;
  5. Katarzyna Leszczyńska – Pisanica;
  6. Magdalena Remiszko – Płociczno Tartak;
  7. Aleksandra Przybylska – Pisanica;
  8. Amelia Andruszkiewicz – Stary Folwark;
  9. Julia Hołubowicz – Stary Folwark;
  10. Weronika Jarmołowicz – Stary Folwark;
  11. Alicja Remiszko – Płociczno Tartak.

Kategoria rocznik 2005 i młodsze (dziewczęta):

1. Natalia Słuchocka – Stary Folwark;

2. Julia Jankowska – Gołdap;

3. Aleksandra Adamczewska – Stary Folwark;

4. Oliwia Bagińska – Gołdap.

Kategoria rocznik 2005 i młodsi (chłopcy):

1. Łukasz Piszczatowski – Wys. Mazowieckie;

2. Kacper Święcki – Gołdap;

3. Piotr Kopec – Stary Folwark;

4. Mateusz Żukowski – Stary Folwark;

5. Krzysztof Nowel – Stary Folwark;

6. Szymon Olędzki – KTS Wys. Mazowieckie;

7. Patryk Omilianowicz – Stary Folwark.

Kategoria rocznik 2002 – 2004 (gimnazjum + kl. VII SP dziewczęta):

1. Milena Terlecka – Stary Folwark;

2. Dominka Hołubowicz – Stary Folwark;

3. Aleksandra Adamczewska – Stary Folwark.

Kategoria rocznik 2002 – 2004 (gimnazjum + kl. VII SP chłopcy):

1. Dominik Święcki – Gołdap;

2. Maciej Bronakowski – Białobrzegi;

3. Aleksander Żukowski – Stary Folwark;

4. Karol Szeszko – Białobrzegi;

5. Damian Jarzyna – Gołdap;

6. Krzysztof Nowel – Stary Folwark;

7. Paweł Brezgieł – Stary Folwark.

Kategoria Open:

1. Roman Skrzekut;

2. DamianDomalewski;

3. Janusz Orłów;

4. Marek Różycki – Gołdap;

5-6. Tyberiusz Królewicz i Kazimierz Żyliński;

7-8. Maciej Bronakowski;

9-12. Michał Bronakowski, Aleksander Lagucki (Rosja), Dominik Święcki (Gołdap);

13-16. Andrej Aleksejew (Rosja), Piotr Aksinowicz, Henryk Szeszko, Karol Szeszko;

17-26. Milena Terlecka, Aleksandra Adamczewska, Damian Jarzyna (Gołdap), Krzysztof Nowel Paweł Augustynowicz, Paweł Brezgieł, Krzysztof Nowel, Marek Tomaszewski, Andrzej Tomaszewski, Paweł Tomaszewski.

Powiązane artykuły

Skomentuj