Festiwal Zdrowia – stoiska i zwycięzcy Biegu Zdrojowego…

Dzisiejszy Festiwal Zdrowia rozpoczął się od Biegu Zdrojowego. Startowała ponad setka zawodników w kilkunastu kategoriach. W stoiskach można było kupić pamiątki, lokalne wyroby kulinarne i skorzystać z porad z ofert firm propagujących specyfiki oparte produkowane z naturalnych składników. Chętni (których nie zabrakło) mogli uczestniczyć w zabawach ruchowych.

 

 

 

Fot.: Agnieszka Zdancewicz i redakcja

Powiązane artykuły

8 komentarzy do “Festiwal Zdrowia – stoiska i zwycięzcy Biegu Zdrojowego…

 1. Volunteer

  Pierwsze wrażenie: kicha! Cały dzień w plecy. Chodzi oczywiście o organizację, bo ludzie fantastyczni. OSiR i Dom Kultury oraz Urząd Miejski – czerwona kartka.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. Dom Kultury nie był współorganizatorem…

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
 2. Anna

  Ściągnięte z innego materiału:
  Henryk
  26 maja 2018 at 22:35

  Należą się serdeczne podziękowania panu wiceburmistrzowi Jackowi Morzemu, który jest pomysłodawcą Festiwalu Zdrojowego, za niezły pomysł na promocję uzdrowiska gołdapskiego. Gratuluję niezłej imprezy, której drugą edycję mamy już jutro. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Atrakcji zapowiada się mnóstwo. Panie Jacku – dziękuję w imieniu własnym i rodziny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...
  1. BB

   Pomysł pana Jacka Morzego bardzo dobry, świetnie wpisujący się w ideę promocji naszego uzdrowiska, i za sam pomysł należą się wiceburmistrzowi słowa uznania, jednak samo wykonanie imprezy (za co trzeba winić odpowiedzialnych urzędników niższego szczebla) – fatalne.

   Nikt jeszcze nie głosował.
   Please wait...
   1. Angelika

    To prawda – i nawet nie chodzi o to, że było pięć stoisk na krzyż (dlaczego Starostwu i Funduszowi Lokalnemu tak dobrze wychodzi załatwianie tego). Klimat „sobie a muzom” – żadnego nerwu, żadnej koordynacji. O informacji wizualnej nie wspomnę. Plac sprawiający wrażenie pustyni albo patelni. Całościowo zrobione na odwal. A można z tego zrobić jedną z imprez sztandarowych. Powinna być osoba wyraźnie kierująca takim przedsięwzięciem. Ale kto tu rządzi? Coraz częściej brakuje sznytu, bo nie wiadomo kto rządzi.

    Nikt jeszcze nie głosował.
    Please wait...
    1. ktoś

     W Urzędzie Gminy osobą odpowiedzialną za tego typu imprezy i promocję miasta jest pani Ewa Kordjak.

     Nikt jeszcze nie głosował.
     Please wait...
     1. Uśmiechnięty

      No to wszystko jasne. Pani Ewa nie schodzi z pewnego poziomu podobnie jak pan Luto. Nie schodzi bo niżej zejść się nie da

      Nikt jeszcze nie głosował.
      Please wait...
 3. Agata

  Choć wszyscy na FB chwalą imprezę (wiadomo – pod własnymi nazwiskami, jakże by mogli inaczej !), to – bardziej anonimowo – trzeba napisać szczerze, impreza słaba, bez błysku, z małą liczbą stoisk, sama Kasia Stankiewicz wizerunku organizatorów nie uratuje. Szkoda, bo sam pomysł Festiwalu fajny.

  Nikt jeszcze nie głosował.
  Please wait...