Dwa pracowite weekendy „Husarii” Gołdap

W dniach 20-22 kwietnia przy współpracy z klubem „Husaria” odbyło się szkolenie dla instruktorów i trenerów z boksu w ramach II edycji ogólnopolskiego sminarium. Udział wzięli trenerzy i instruktorzy z – Suwałk, Olsztyna, Szczytna, Hajnówki, Augustowa, Legionowa, Warszawy iz Gołdapi. Prowadzącymi zajęcia byli bardzo znani i cenieni trenerzy z Polskiego Związku Bokserskiego m. in. Paweł Pasiak, Zenon Jagiełło oraz Jan Dobrzyjałowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zajęcia rozpoczęły się od piątkowego wykładu natomiast w następnym dniu odbyły się zajęcia praktyczne.

Następny weekend (27-29 kwietnia( był również bardzo pracowity. Reprezentacja klubu „Husaria” Gołdap uczestniczyła w Mistrzostwach Polski kadetów w formule kick-light kick-boxing Polskiego Związku Kick-Boxingu, gdzie udało się wywalczyć dwa brązowe medale.

Mistrzostwa odbyły się w Mysiadle i były bardzo wyjątkowe, ponieważ udział w nich wzięło 533 zawodników z całej Polski. Sami organizatorzy nie spodziewali się tylu uczestników. Poziom zawodów był również bardzo wysoki.

Cały wyjazd udał się dzięki wsparciu gminy Gołdap oraz pana burmistrza Tomasza Luto ale podziękowania również należą się panu Maciejowi Ostrowskiemu.

Aktualnie klub „Husaria” przygotowuję się do Mistrzostw Polski w Kurzętniku w formule light-contact, gdzie również jest spodziewana duża ilość zawodników.

Wyniki oraz reprezentacja klubu:

– Adam Chrzanowski – brązowy medal,

– Aleksandra Kożak – brązowy medal,

– Gracjan Ludtke,

– Jan Żuławski,

– Franciszek Fornalski,

– Miłosz Osiński.

 

Powiązane artykuły