XI Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja Olecko 2018. Gołdapianie pięć razy na podium

W hali „Lega” odbył się w sobotę (14 kwietnia) XI Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołajaw tenisie stołowym pod patronatem burmistrza Olecka. Impreza jak zwykle miała charakter integracyjny, wystąpiło w niej ponad 80 uczestników. Oprócz gospodarzy zawodnicy z okolicznych miejscowości (Gołdap, Ełk, Pisanica, Pisz, Giżycko), także goście z Podlasia oraz Litwy i Rosji. Jak zwykle rywalizacji towarzyszyła wspaniała sportowa atmosfera.

 

 

 

 

Pierwszych trzech zawodników z każdej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i statuetki ufundowane przez Urząd Miejski w Olecku oraz nagrody rzeczowe z funduszów sponsorów i organizatora. Wszyscy zawodnicy otrzymali bezpłatne wejściówki na pływalnię.

Wyniki

Niepełnosprawni – kobiety:

1. Anna Zielińska (WTZ Olecko);

2. Agnieszka Milewska (WTZ Olecko);

3. Hanna Milewska (WTZ Olecko);

4. Aleksandra Staszewska (OSWDG Olecko).

Niepełnosprawni – mężczyźni:

1. Paweł Kamiński (WTZ Olecko);

2. Krzysztof Trochim (Start Białystok);

3. Tomasz Kiczka (WTZ Olecko).

Dziewczęta 2009 r. i młodsze:

1. Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

2. Lena Czaplejewicz (Czarni Olecko);

3. Aleksandra Przybylska (LUKS ABC ŻAK Pisanica).

Chłopcy 2009 r. i młodsi:

1. Bartosz Ziemba (UKS Giżycko);

2. Piotr Pawłowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

3. Jan Saulewicz (Czarni Olecko).

Dziewczęta 2007 r. i młodsze:

1. Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

2. Alicja Krynicka (LUKS ABC ŻAK Pisanica).

Chłopcy 2007 r. i młodsi:

1. Bartosz Ziemba (UKS Giżycko);

2. Kacper Święcki (UKS JANTAR Gołdap);

3. Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

4. Sarunas Asmenskas (Vilkaviskis-Litwa);

5-6. Mateusz Klekotko (Czarni Olecko);

5-6. Adas Oźalas (Vilkaviskis-Litwa);

7-8. Jakub Naruszewicz (Czarni Olecko);

7-8. Jakub Wróblewski (Czarni Olecko);

9. Aurimas Kubilus (Vilkaviskis-Litwa).

Dziewczęta 2004 r. i młodsze:

1. Veronika Panina (Kaliningrad-Rosja);

2. Elżbieta Prostko (UKS Konieczki Ełk);

3. Maria Skarżyńska (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

4. Aleksandra Chilmon (UKS Konieczki Ełk).

Chłopcy 2004 r. i młodsi:

1. Kacper Malinowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

2. Dominik Święcki (UKS JANTAR Gołdap);

3. Mateusz Marcinkiewicz (UKS JANTAR Gołdap);

4. Nojos Aleksandravicius (Vilkaviskis-Litwa);

5-6. Mikołaj Malinowski (UKS Konieczki Ełk);

5-6. Martinas Peźa (Vilkaviskis-Litwa);

7-8. Maciej Ziarko (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

7-8. Augustas Bulota (Vilkaviskis-Litwa);

9. Bartłomiej Budziński (UKS Konieczki Ełk).

Chłopcy 2002-2003 r.:

1. Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

2. Veronika Panina (Kaliningrad-Rosja);

3. Kacper Malinowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

4. Rafał Bartnicki (Czarni Olecko);

5. Krystian Pietruczuk (Czarni Olecko).

Chłopcy 1998 r. i młodsi:

1. Marcel Rutkowski (LUKS ABC ŻAK Pisanica);

2. Piotr Aksinowicz (Słobódka);

3. Kacper Misiun (UKS JANTAR Gołdap);

4. Łukasz Bartnicki (Czarni Olecko).

Open mężczyzn:

1. Vytautas Rybakas (Vilkaviskis-Litwa);

2. Robert Karniej (Czarni Olecko);

3. Sebastian Nogacki (Klub Piłeczka Pisz);

4. Kazimierz Żyliński (Burdeniszki);

5-6. Robert Sielawa (Klub Piłeczka Pisz);

5-6. Michał Bronakowski (UKS Białobrzegi);

7-8. Dovidas Skaburskis (Vilkaviskis-Litwa);

7-8. Jakub Barszczewski (Słobódka);

9-12. Grzegorz Wesołowski (UKS JANTAR Gołdap);

9-12. Łukasz Mikucki (Klub Piłeczka Pisz);

9-12. Piotr Aksinowicz (Słobódka);

9-12. Dariusz Dudziński (Pozezdrze);

13-16. Stanisław Kowalczyk (Wieś Szuć);

13-16. Andrzej Karniej (Czarni Olecko);

13-16. Damian Domalewski (Słobódka);

13-16. Tomasz Skrocki (Olecko);

17. Tadeusz Pietrołaj (Olecko).

Mężczyźni powyżej 50 lat:

1. Kazimierz Żyliński (Burdeniszki);

2. Marek Różycki (UKS JANTAR Gołdap);

3. Andrzej Karniej (Czarni Olecko);

4. Stanisław Kowalczyk (Wieś Szuć);

5. Tadeusz Pietrołaj (Olecko);

6. Mariusz Niewiarowski (Olecko).

Mężczyźni powyżej 60 lat:

1. Janusz Rososiński (Giżycko);

2. Adam Trochim (Olecko);

3. Bogusław Szczepanik (Giżycko);

4. Zbysław Konopczyński (Lenarty);

5. Józef Polakowski (Olecko).

Powiązane artykuły

Jeden komentarz do “XI Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja Olecko 2018. Gołdapianie pięć razy na podium

Skomentuj