Wypadek w Gołdapi. Nie żyje 48-letni pasażer

Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 65 kilkaset metrów przed przejściem granicznym. Niestety w wyniku zdarzenia zmarł 48-letni pasażer audi. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

 

 

 

 

W piątek (27.04) o 17.10 dyżurny gołdapskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 65 pomiędzy przejściem granicznym a ul. Gumbińską w Gołdapi. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. W zdarzeniu brał udział jeden samochód. 29-letni kierowca na prostym odcinku drogi z nieznanych w chwili obecnej przyczyn dachował samochodem osobowym.

Niestety, pomimo podjętej na miejscu przez załogę karetki pogotowia akcji reanimacyjnej nie udało się przywrócić funkcji życiowych 40-letniemu pasażerowi. Mężczyzna zmarł. Kierowca został przebadany na obecność alkoholu w organizmie, 29-letni mieszkaniec gminy Gołdap był trzeźwy. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady zdarzenia. W tym czasie droga była zablokowana, więc kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami w ruchu i objazdami.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku i apelują o ostrożność na drodze. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Olecku.

Red. KPP Gołdap


Aktualności

Powiązane artykuły