Fox Boot Camp, czyli wczasy odchudzające dla każdego

Nadwaga nie jest powodem do dumy. Jeżeli chcesz szybko pozbyć się zbędnych kilogramów, zastanów się nad skorzystaniem z wyjazdu na wczasy odchudzające. Jednym z obozów, oferujących taką formę zrzucania wagi jest Fox Boot Camp.

 

 

 

 

 

Problem z wagą, problemem ze zdrowiem

Dodatkowe, zbędne kilogramy to problem wielu ludzi. Według statystyk aż 70% Polaków cierpi na nadwagę. Otyłość to poważna choroba, która ma destrukcyjny wpływ na nasze zdrowie i życie. W najlepszym wypadku po prostu szybciej się męczymy, nie możemy wykonywać niektórych ćwiczeń. W najgorszym zaś prowadzi do zawałów serca, miażdżycy, chorób nerek czy cukrzycy. Nawet jeżeli uważasz, że twoja waga nie stanowi dla ciebie problemu i przyzwyczaiłeś się do niej, nie zmienia to faktu, że jesteś w grupie ryzyka. Nadmiar tkanki tłuszczowej nie jest niczym dobrym i dobrze jest się go pozbyć.

 

Ćwiczenia w domu

Najprostszym sposobem na walkę z nadwagą jest ruch. Im więcej go mamy każdego dnia, tym szybciej pozbędziemy się zbędnych kilogramów. Niestety, nie zawsze chce nam się chodzić na siłownię, jeździć na rowerze, chodzić na basen, czy wykonywać inne ćwiczenia odchudzające. Nie mamy motywacji, nie widzimy efektów naszych litrów potu, a przy tym z obrzydzeniem patrzymy na posiłki, jakie przypisał nam dietetyk. Jest jednak sposób na to, by szybko zrzucić kilka kilogramów. Są nim wczasy odchudzające na specjalnym obozie treningowym.

 

Albo wczasy odchudzające

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z oferty Fox Boot Camp? Czy uda ci się schudnąć podczas jednego turnusu odchudzającego? Niech za odpowiedź posłużą ci relacje uczestników. Kasia w dwa tygodnie zrzuciła 5 kilogramów, Ania niewiele mniej. Ubytek 4-5 kilogramów to standard, rekordziści w 14 dni potrafią zrzucić od 8 do nawet 12 kilogramów. Skąd takie wyniki? Odpowiedzią są treningi pod okiem profesjonalistów. Wczasy odchudzające to turnus, podczas którego nie mamy odpoczywać, ale zrzucać kilogramy. Ekipa Fox Boot Camp składa się z dwóch trenerów osobistych, fizjoterapeutki oraz dietetyk. Dbają oni o to, by wczasowicze w bezpieczny i zdrowy sposób spalali tkankę tłuszczową. Jak wiadomo, najważniejszy jest trening, a w Fox Boot Camp możliwości treningu jest całkiem sporo. Lista obejmuje kilkanaście aktywności, do których należą m.in. plyometric, ATB, kick-boxing, joga, gry zespołowe, spływy kajakowe, cross fit,  nordic walking czy jazda na rowerze. Z kolei dietetyk czuwa nad prawidłową dietą każdego uczestnika kursu. Posiłki są zrównoważone i nastawione na dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych.


Aktualności

Powiązane artykuły